İzmit escort bayan Kayseri escort bayan Eskişehir escort bayan Konya escort bayan Kocaeli escort bayan Mersin escort bayan Alanya escort bayan İzmir escort bayan Bursa escort bayan Diyarbakır escort bayan Kuşadası escort bayan Denizli escort bayan Bodrum escort bayan Marmaris escort bayan Muğla escort bayan Gaziantep escort bayan Antalya escort bayan İstanbul escort bayan İzmir escort bayan Adana escort bayan Bursa escort bayan Antalya escort bayan Kocaeli escort bayan Mersin escort bayan Bakırköy escort bayan Şişli escort bayan Mecidiyeköy escort bayan Taksim escort bayan Beşiktaş escort bayan Halkalı escort bayan Şirinevler escort bayan Beylikdüzü escort bayan Bahçeşehir escort bayan Avcılar escort bayan Avrupa yakası escort bayan Ataşehir escort bayan Kadıköy escort bayan Ümraniye escort bayan Maltepe escort bayan Kartal escort bayan Pendik escort bayan Tuzla escort bayan Anadolu yakası escort bayan

DOLAR 32,4247 % 0.18
EURO 34,4797 % 0.11
STERLIN 40,3735 % 0.14
FRANG 35,5170 % 0.33
ALTIN 2.465,33 % 1,09
BITCOIN 2.120.826 -3.46
12 Nisan 2024, Cuma
20:00
Trabzonspor
0 - 1
EMS Yapı Sivasspor
13 Nisan 2024, Cumartesi
13:30
Kasımpaşa
0 - 2
Tümosan Konyaspor
16:00
MKE Ankaragücü
3 - 1
Gaziantep FK
19:00
Yukatel Adana Demirspor
0 - 0
Mondihome Kayserispor
19:00
Beşiktaş
1 - 1
Yılport Samsunspor
14 Nisan 2024, Pazar
13:30
Siltaş Yapı Pendikspor
2 - 3
Rams Başakşehir
16:00
Atakaş Hatayspor
0 - 3
İstanbulspor
16:00
Çaykur Rizespor
3 - 0
Bitexen Antalyaspor
19:00
VavaCars Fatih Karagümrük
1 - 2
Fenerbahçe
15 Nisan 2024, Pazartesi
20:00
Corendon Alanyaspor
-
Galatasaray
12 Nisan 2024, Cuma
20:00
Manisa FK
2 - 2
Eyüpspor
13 Nisan 2024, Cumartesi
13:30
Ankara Keçiörengücü
2 - 1
Gençlerbirliği
16:00
Boluspor
1 - 0
Ümraniyespor
19:00
Altay
1 - 3
Ahlatcı Çorum FK
14 Nisan 2024, Pazar
13:30
Tuzlaspor
1 - 1
Göztepe
16:00
Astor Enerji Şanlıurfaspor
1 - 1
Teksüt Bandırmaspor
19:00
Kocaelispor
2 - 0
Bitexen Giresunspor
15 Nisan 2024, Pazartesi
17:00
Erzurumspor FK
0 - 0
Sakaryaspor
20:00
Adanaspor
-
Bodrum FK
18 Temmuz 2023, Salı
18:00
Struga Trim-Lum
1 - 2
Zalgiris Vilnius
20:00
Flora Tallinn
0 - 3
Rakow Czestochowa
20:00
FC Sheriff
3 - 0
Farul Constanta
20:00
Maccabi Haifa
2 - 1
Hamrun Spartans
21:00
The New Saints
0 - 2
Hacken
21:00
Zrinjski
6 - 6
FC Urartu
21:00
BATE
2 - 0
Partizani
22:15
Breidablik
2 - 1
Shamrock Rovers
19 Temmuz 2023, Çarşamba
18:00
Valmiera
1 - 2
Olimpija Ljubljana
19:00
Ferencvaros
0 - 3
Klaksvik
19:00
Karabağ
4 - 0
Lincoln Red Imps
19:00
Dinamo Tiflis
1 - 2
FC Astana
21:00
Ludogorets Razgrad
4 - 0
Ballkani
21:00
Swift Hesperange
0 - 2
Slovan Bratislava
21:30
Larne
2 - 2
Helsinki
17 Ağustos 2023, Perşembe
19:00
Helsinki
1 - 2
Karabağ
20:00
Hacken
5 - 0
Zalgiris Vilnius
20:30
Breidablik
1 - 0
Zrinjski
21:00
Ludogorets Razgrad
5 - 1
FC Astana
21:00
BATE
2 - 2
FC Sheriff
21:00
KRC Genk
1 - 1
Olympiakos
21:00
SK Dnipro-1
1 - 1
Slavia Prag
18 Temmuz 2023, Salı
20:30
Balzan FC
1 - 3
Domzale
20 Temmuz 2023, Perşembe
00:00
Domzale
-
Balzan FC
00:00
Inter Club Escaldes
-
Vikingur
18:00
Birkirkara
1 - 2
Maribor
18:00
FC Santa Coloma
2 - 0
Penybont
18:00
Europa FC
2 - 3
Dukagjini
18:30
Paide Linnameeskond
0 - 2
B36 Torshavn
18:30
JK Narva Trans
0 - 3
Pyunik
18:30
Rigas FS
4 - 1
Makedonija GP
19:00
Honka
0 - 0
Tobol Kostanay
19:00
Milsami Orhei
0 - 1
Panevezys
19:45
Tallinna FCI Levadia
1 - 2
Zilina
20:00
Dila Gori
2 - 0
Dunajska Streda
20:00
Dinamo Batumi
1 - 2
Tirana
20:00
Zimbru
1 - 0
S.P. La Fiorita
20:00
Dinamo Minsk
1 - 2
Zeljeznicar
21:00
Connah's Quay Nomads
0 - 2
KA Akureyri
21:00
Neman Grodno
1 - 1
Vaduz
21:00
Egnatia
6 - 8
FC Ararat Armenia
21:00
SC Gjilani
0 - 2
FC Progres Niedercorn
21:00
Vikingur
1 - 1
Inter Club Escaldes
21:30
Glentoran
14 - 15
Gzira United
21:30
FK Arsenal Tivat
1 - 6
Alashkert
21:45
Derry City
1 - 0
HB Torshavn
21:45
St Patricks
2 - 3
Dudelange
21:45
Vikingur Reykjavik
1 - 0
Riga FC
21:45
Cosmos
1 - 1
Sutjeska
21:45
Haverfordwest County
4 - 2
Shkendija
21:45
Vllaznia
1 - 0
Linfield
21:45
Dundalk
3 - 1
Magpies
22:00
Crusaders
1 - 0
Haka
22:00
Sarajevo
3 - 5
Torpedo Kutaisi
22:00
FC Shkupi
0 - 0
FC Hegelmann Litauen
13 Nisan 2024, Cumartesi
15:00
Turkish Oil Yeni Mersin İdmanyurdu Futbol
4 - 0
Nazilli Belediyespor
15:00
Karacabey Belediyespor
4 - 1
Ankaraspor
15:00
Esenler Erokspor
5 - 1
Bursaspor
14 Nisan 2024, Pazar
14:00
1461 Trabzon FK
3 - 0
Bucaspor 1928
15:00
Diyarbekirspor
2 - 2
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri
15:00
Hes İlaç Afyonspor
3 - 0
Ankara Demirspor
15:00
Kırklarelispor
3 - 0
Serik Belediyespor
15:00
AcnTURK Sigorta Vanspor FK
2 - 1
Altınordu
15:00
Zonguldak Kömürspor
4 - 1
Adıyaman FK
13 Nisan 2024, Cumartesi
15:00
Menemen FK
0 - 1
İskenderunspor A.Ş.
15:00
Sarıyer
2 - 0
Düzce Cam Düzcespor
14 Nisan 2024, Pazar
15:00
Alagöz Holding Iğdır FK
2 - 2
Belediye Derincespor
15:00
İnegölspor
1 - 0
Karaman FK
15:00
Fethiyespor
5 - 0
Isparta 32 Spor
15:00
Anagold 24Erzincanspor
0 - 0
Kuzey Marmara Arnavutköy Bld. Gençlikspor
15:00
Somaspor
2 - 0
Uşakspor A.Ş.
15:00
GMG Kastamonuspor
0 - 1
Amed Sportif Faaliyetler
15:00
Denizlispor
2 - 2
Motolux 68 Aksaray Belediyespor