İzmit escort bayan Kayseri escort bayan Eskişehir escort bayan Konya escort bayan Kocaeli escort bayan Mersin escort bayan Alanya escort bayan İzmir escort bayan Bursa escort bayan Diyarbakır escort bayan Kuşadası escort bayan Denizli escort bayan Bodrum escort bayan Marmaris escort bayan Muğla escort bayan Gaziantep escort bayan Antalya escort bayan İstanbul escort bayan İzmir escort bayan Adana escort bayan Bursa escort bayan Antalya escort bayan Kocaeli escort bayan Mersin escort bayan Bakırköy escort bayan Şişli escort bayan Mecidiyeköy escort bayan Taksim escort bayan Beşiktaş escort bayan Halkalı escort bayan Şirinevler escort bayan Beylikdüzü escort bayan Bahçeşehir escort bayan Avcılar escort bayan Avrupa yakası escort bayan Ataşehir escort bayan Kadıköy escort bayan Ümraniye escort bayan Maltepe escort bayan Kartal escort bayan Pendik escort bayan Tuzla escort bayan Anadolu yakası escort bayan

DOLAR 32,2511 % 0.14
EURO 35,0023 % 0.27
STERLIN 41,0886 % 0.43
FRANG 35,2346 % 0.08
ALTIN 2.418,47 % 0,36
BITCOIN 68.666,00 1.406
Turkiye - Süper Lig
16:00
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
16:00
 Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
19:00
EMS Yapı Sivasspor  EMS Yapı Sivasspor
19:00
Mondihome Kayserispor Mondihome Kayserispor
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
08:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
08:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
İspanya - LaLiga
15:00
CA Osasuna CA Osasuna
15:00
Villarreal Villarreal
17:15
Real Sociedad San Sebastian Real Sociedad San Sebastian
17:15
Atletico Madrid Atletico Madrid
19:30
Almeria Almeria
19:30
Cadiz Cadiz
19:30
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
19:30
Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
22:00
Real Madrid Real Madrid
22:00
Real Betis Sevilla Real Betis Sevilla
İtalya - Serie A
19:00
Juventus Turin Juventus Turin
19:00
AC Monza AC Monza
21:45
AC Milan AC Milan
21:45
US Salernitana US Salernitana
Hollanda - Eredivisie
17:30
FC Emmen FC Emmen
17:30
NAC Breda NAC Breda
21:00
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
21:00
ADO Den Haag ADO Den Haag
Belçika - Pro Lig
21:30
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
21:30
VC Westerlo VC Westerlo
21:30
Yellow-Red Mechelen Yellow-Red Mechelen
21:30
Standart Liege Standart Liege
21:30
KAA Gent KAA Gent
21:30
ST. Truidense VV ST. Truidense VV
Portekiz - Liga Portugal
21:45
Portimonense SC Portimonense SC
21:45
Avs Futebol Sad Avs Futebol Sad
Rusya - Premier Lig
16:30
FK Zenit St Petersburg FK Zenit St Petersburg
16:30
FK Rostov FK Rostov
16:30
FK Krasnodar FK Krasnodar
16:30
FK Dinamo Moscow FK Dinamo Moscow
16:30
PFK Krylia Sovyetov Samara PFK Krylia Sovyetov Samara
16:30
FC Pari Nizhny Novgorod FC Pari Nizhny Novgorod
16:30
CSKA Moskova CSKA Moskova
16:30
Ural Ekaterinburg Ural Ekaterinburg
16:30
FK Rubin Kazan FK Rubin Kazan
16:30
FK Sochi FK Sochi
16:30
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
16:30
FK Lokomotiv Moskova FK Lokomotiv Moskova
16:30
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
16:30
RFK Akhmat Grozny RFK Akhmat Grozny
16:30
FC Orenburg FC Orenburg
16:30
FK Spartak Moskova FK Spartak Moskova
İngiltere - Federasyon Kupası
17:00
Manchester City FC Manchester City FC
17:00
Manchester United FC Manchester United FC
Fransa - Coupe de France
22:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
22:00
Paris St. Germain Paris St. Germain
Turnuvalar (Ülkeler) - Avrupa Bayanlar, Elemeler
17:00
Bosna Hersek Bosna Hersek
17:00
Malta Malta
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
19:00
Al Ain FC Al Ain FC
19:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi
20:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
20:00
Esperance Sportive de Tunis Esperance Sportive de Tunis
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi
07:00
Auckland City Auckland City
07:00
AS Pirae AS Pirae
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi Bayanlar
19:00
FC Barcelona FC Barcelona
19:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
Türkiye (Diğer) - 3. Lig Playoffları
19:00
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
19:00
Elazığspor Elazığspor
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
Sporting Club de Huelva Sporting Club de Huelva
13:00
Granada CF Granada CF
13:00
Levante UD Levante UD
13:00
Villarreal CF Villarreal CF
İspanya - Primera Federacion
20:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
20:00
Real Union Irun Real Union Irun
20:00
Lugo Lugo
20:00
Sabadell Sabadell
20:00
CA Osasuna B CA Osasuna B
20:00
Real Sociedad San Sebastian B Real Sociedad San Sebastian B
20:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
20:00
Sestao River Club Sestao River Club
20:00
SD Ponferradina SD Ponferradina
20:00
CD Teruel CD Teruel
20:00
RC Celta de Vigo B RC Celta de Vigo B
20:00
Barcelona Atletic Barcelona Atletic
20:00
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
20:00
UE Cornella UE Cornella
20:00
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
20:00
CD Arenteiro CD Arenteiro
20:00
Gimnastic Gimnastic
20:00
CF Rayo Majadahonda CF Rayo Majadahonda
20:00
SD Tarazona SD Tarazona
20:00
SD Logrones SD Logrones
20:00
Castellon Castellon
20:00
Atletico Sanluqueno CF Atletico Sanluqueno CF
20:00
Alcoyano Alcoyano
20:00
CF Intercity CF Intercity
20:00
Atl. Madrid (A) Atl. Madrid (A)
20:00
Murcia Murcia
20:00
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
20:00
UD Ibiza UD Ibiza
20:00
Antequera Antequera
20:00
Melilla Melilla
20:00
Atletico Baleares Atletico Baleares
20:00
CR Granada CR Granada
20:00
Cordoba Cordoba
20:00
Algeciras CF Algeciras CF
20:00
Real Madrid Castilla Real Madrid Castilla
20:00
Malaga Malaga
20:00
CD San Fernando CD San Fernando
20:00
Linares Linares
20:00
Merida AD Merida AD
20:00
Ceuta Ceuta
Almanya - DFB Pokal
21:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
21:00
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
İtalya - Bahar Şampiyonası
19:30
SS Lazio SS Lazio
19:30
AC Milan AC Milan
İtalya - Campionato Primavera 2
11:30
FC Crotone FC Crotone
11:30
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
12:00
Benevento Calcio Benevento Calcio
12:00
Venezia FC Venezia FC
15:30
Udinese Calcio Udinese Calcio
15:30
Ascoli Calcio 1898 FC Ascoli Calcio 1898 FC
İtalya - Coppa Italia Serie D
19:00
Trapani Calcio Trapani Calcio
19:00
US Follonica Gavorrano US Follonica Gavorrano
İtalya - Serie B
21:30
US Cremonese US Cremonese
21:30
US Catanzaro US Catanzaro
İtalya - Serie C, Yükselme Playoffları
21:30
US Avellino US Avellino
21:30
Calcio Catania Calcio Catania
21:30
Calcio Padova Calcio Padova
21:30
LR Vicenza LR Vicenza
21:30
Carrarese Calcio Carrarese Calcio
21:30
Juventus Next Gen Juventus Next Gen
21:30
ASD Torres Sassari ASD Torres Sassari
21:30
Benevento Calcio Benevento Calcio
Hollanda - Tweede Divisie
16:30
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
16:30
Almere City FC Almere City FC
16:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
16:30
VV Noordwijk VV Noordwijk
16:30
SSV Scheveningen SSV Scheveningen
16:30
Kozakken Boys Kozakken Boys
16:30
De Treffers De Treffers
16:30
SV Spakenburg SV Spakenburg
16:30
ADO 20 Heemskerk ADO 20 Heemskerk
16:30
K.v.v. Quick Boys K.v.v. Quick Boys
16:30
GVVV GVVV
16:30
Jong Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
16:30
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
16:30
Assen Assen
16:30
VV Katwijk VV Katwijk
16:30
Hardenberg Hardenberg
16:30
Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC
16:30
FC Lisse FC Lisse
Belçika - Süper Lig,Kadınlar
14:30
Standard Liege Standard Liege
14:30
Club Brugge YLA Club Brugge YLA
14:30
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
14:30
KAA Gent KAA Gent
14:30
RSC Anderlecht Bayanlar RSC Anderlecht Bayanlar
14:30
KRC Genk KRC Genk
Portekiz - Campeonato de Portugal
13:00
UD Santarem UD Santarem
13:00
SC Lusitania SC Lusitania
17:30
SC Sao Joao de Ver SC Sao Joao de Ver
17:30
Pevidem SC Pevidem SC
17:30
AD Limianos AD Limianos
17:30
Amarante FC Amarante FC
17:30
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
17:30
LGC Moncarapachense LGC Moncarapachense
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
13:00
FC Famalicao FC Famalicao
13:00
Vitoria SC Vitoria SC
Portekiz - U19 Şampiyonası
14:00
SC Lusitania Angra U19 SC Lusitania Angra U19
14:00
SCU Torreense SCU Torreense
19:00
Maritimo Maritimo
19:00
Boavista Porto Boavista Porto
19:00
Gil Vicente Gil Vicente
19:00
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
19:00
FC Vizela FC Vizela
19:00
Chaves Chaves
19:00
Rio Ave FC Rio Ave FC
19:00
Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
19:00
OS Belenenses OS Belenenses
19:00
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
19:00
Academica Coimbra Academica Coimbra
19:00
FC Alverca FC Alverca
19:00
SC Beira-Mar SC Beira-Mar
19:00
GD Estoril Praia GD Estoril Praia
19:00
Sporting Clube Farense Sporting Clube Farense
19:00
FC Porto FC Porto
19:00
FC Famalicao FC Famalicao
19:00
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
19:00
SC Braga SC Braga
19:00
Academico Viseu Academico Viseu
Rusya - 1. Liga
09:00
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
09:00
FC Tyumen FC Tyumen
13:00
FK Khimki FK Khimki
13:00
Chernomorets Novorossijsk Chernomorets Novorossijsk
13:00
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
13:00
FC Dynamo-Makhachkala FC Dynamo-Makhachkala
13:00
Rodina Moscow Rodina Moscow
13:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
13:00
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
13:00
PFK Arsenal Tula PFK Arsenal Tula
13:00
FK Akron Tolyatti FK Akron Tolyatti
13:00
FC SKA-Khabarovsk FC SKA-Khabarovsk
13:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
13:00
Sokol Saratov Sokol Saratov
13:00
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
13:00
PFC Kuban Krasnodar PFC Kuban Krasnodar
13:00
Leningradets Leningradets
13:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
Rusya - 2. Liga, Division A
09:00
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
09:00
Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
14:00
FK Volga Ulyanovsk FK Volga Ulyanovsk
14:00
Torpedo Miass Torpedo Miass
14:30
Spartak Kostroma Spartak Kostroma
14:30
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
16:00
Dinamo Brjansk Dinamo Brjansk
16:00
FC Kaluga FC Kaluga
16:00
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
16:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
12:00
Stroitel Kamensk Stroitel Kamensk
12:00
Pobeda Khasavyurt Pobeda Khasavyurt
17:00
FC Rubin Yalta FC Rubin Yalta
17:00
FC Sevastopol FC Sevastopol
17:00
FC Dynamo-2 Makhachkala FC Dynamo-2 Makhachkala
17:00
FC Kuban Holding Pavlovskaya FC Kuban Holding Pavlovskaya
17:00
FK Rostov 2 FK Rostov 2
17:00
FC Astrakhan FC Astrakhan
18:00
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
18:00
FC Legion-Dynamo Makhachkala FC Legion-Dynamo Makhachkala
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
15:00
Dinamo St Petersburg Dinamo St Petersburg
15:00
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
13:00
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
13:00
Dinamo Kirov Dinamo Kirov
13:00
FC Nizhniy Novgorod-2 FC Nizhniy Novgorod-2
13:00
Rubin-2 Kazan Rubin-2 Kazan
13:00
Amkar Perm Amkar Perm
13:00
FC Krylia Sovetov Samara-2 FC Krylia Sovetov Samara-2
14:00
FC Lada-Tolyatti FC Lada-Tolyatti
14:00
Uralets-TS Nizhny Tagil Uralets-TS Nizhny Tagil
16:00
FC Volna Nizhny Novgorod FC Volna Nizhny Novgorod
16:00
FC Orenburg-2 FC Orenburg-2
Rusya - Premier Lig, Kadınlar
13:00
Ryazan VDV Ryazan VDV
13:00
FC Zenit Saint Petersburg FC Zenit Saint Petersburg
17:00
Chertanovo Moscow Chertanovo Moscow
17:00
Zhfk Krylya Sovetov Samara Zhfk Krylya Sovetov Samara
İskoçya - İskoç Kupası
17:00
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
17:00
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
ABD - ABD NPSL
02:00
Charlottetowne Hops FC Charlottetowne Hops FC
4 : 0
Greenville United Greenville United
02:00
Greater Lowell Rough Diamonds Greater Lowell Rough Diamonds
02:00
FC Frederick FC Frederick
03:00
Des Moines United FC Des Moines United FC
03:00
Wisconsin Conquerors FC Wisconsin Conquerors FC
23:00
Global Soccer Pathways Global Soccer Pathways
23:00
Miami Dutch Lions FC Miami Dutch Lions FC
ABD - MLS Next Pro
02:00
Chicago Fire FC II Chicago Fire FC II
02:00
Columbus Crew 2 Columbus Crew 2
04:00
Austin FC II Austin FC II
04:00
Los Angeles FC 2 Los Angeles FC 2
04:00
North Texas SC North Texas SC
04:00
Real Monarchs SLC Real Monarchs SLC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:00
Orlando Pride Orlando Pride
2 : 1
Portland Thorns FC Portland Thorns FC
02:30
Washington Spirit Washington Spirit
3 : 2
Seattle Reign FC Seattle Reign FC
03:00
Houston Dash Houston Dash
3 : 0
North Carolina Courage North Carolina Courage
05:00
Bay FC Bay FC
0 : 0
Gotham FC Gotham FC
ABD - USL Lig 2
02:00
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
02:00
North Carolina FC North Carolina FC
02:30
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
02:30
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
02:30
Asheville City SC Asheville City SC
02:30
Southern Soccer Academy Kings Southern Soccer Academy Kings
03:00
Ballard FC Ballard FC
03:00
Midlakes United Midlakes United
05:00
Ventura County Fusion Ventura County Fusion
05:00
FC Tucson FC Tucson
05:00
West Seattle Junction FC West Seattle Junction FC
05:00
Lane United FC Lane United FC
05:00
Capo FC 2 Capo FC 2
05:00
Arizona Arsenal SC Arizona Arsenal SC
05:30
Almaden FC Almaden FC
05:30
San Francisco City San Francisco City
05:30
Tacoma Stars Tacoma Stars
05:30
Oly Town FC Oly Town FC
21:00
Vermont Green FC Vermont Green FC
21:00
Pathfinder FC New York Pathfinder FC New York
22:00
Morris Elite SC Morris Elite SC
22:00
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
23:00
Blackwatch Rush Blackwatch Rush
23:00
Black Rock FC Black Rock FC
ABD - USL Şampiyonası
02:30
Hartford Athletic Hartford Athletic
2 : 1
Monterey Bay FC Monterey Bay FC
02:30
Charleston Battery Charleston Battery
1 : 2
El Paso Locomotive FC El Paso Locomotive FC
03:30
FC Tulsa FC Tulsa
0 : 1
Oakland Roots SC Oakland Roots SC
23:00
Rhode Island FC Rhode Island FC
23:00
Louisville City FC Louisville City FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
3 : 1
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
01:00
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
3 : 1
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
02:00
Tallahassee Reckoning Tallahassee Reckoning
02:00
Swan City SC Swan City SC
03:30
Tennessee SC Tennessee SC
03:30
Athens United Athens United
05:00
Capital FC Atletica Capital FC Atletica
05:00
Tacoma Galaxy Tacoma Galaxy
05:00
Lane United FC Lane United FC
05:00
Oly Town FC Oly Town FC
21:00
River Light FC River Light FC
21:00
Minnesota Aurora Minnesota Aurora
22:30
Morris Elite SC Morris Elite SC
22:30
Cedar Stars Academy Cedar Stars Academy
23:00
Miami AC Miami AC
23:00
Florida Elite Soccer Academy Florida Elite Soccer Academy
Almanya Amatör - Bayernliga Düşme/Yükselme
15:00
Wurzburger FV Wurzburger FV
15:00
TSV Nuremberg-Buch TSV Nuremberg-Buch
15:00
TSV 1865 Dachau TSV 1865 Dachau
15:00
FC Gundelfingen FC Gundelfingen
17:00
VFR Garching VFR Garching
17:00
TSV Seebach TSV Seebach
17:00
SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg
17:00
TSV 1880 Wasserburg TSV 1880 Wasserburg
17:00
FC Coburg FC Coburg
17:00
Grossbardorf Grossbardorf
17:00
Turkspor Augsburg Turkspor Augsburg
17:00
Kempten Kempten
Almanya Amatör - Hessenliga
15:00
VfB Marburg VfB Marburg
15:00
Baunatal Baunatal
16:00
FC 1906 Erlensee FC 1906 Erlensee
16:00
FC Hanau 93 FC Hanau 93
16:00
Hunfelder SV 1919 Hunfelder SV 1919
16:00
SV Adler Weidenhausen SV Adler Weidenhausen
16:00
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
16:00
FC Giessen FC Giessen
16:00
FC Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau
16:00
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
16:00
Steinbach Steinbach
16:00
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
18:00
Hanauer SC Hanauer SC
18:00
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
Andorra - Premier Lig
21:30
FC Rangers FC Rangers
21:30
CE Carroi CE Carroi
Angola - Girabola
17:00
Sporting Clube de Cabinda Sporting Clube de Cabinda
17:00
GD Interclube GD Interclube
17:00
FC Bravos do Maquis FC Bravos do Maquis
17:00
Cr Uniao de Malanje Cr Uniao de Malanje
17:30
Kabuscorp SCP Kabuscorp SCP
17:30
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
16:00
Boca Juniors Boca Juniors
16:00
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
17:00
CA Huracan CA Huracan
17:00
CA Estudiantes de Caseros CA Estudiantes de Caseros
18:00
CA Excursionistas CA Excursionistas
18:00
CA Independiente CA Independiente
21:00
Racing Club Racing Club
21:00
CA Banfield CA Banfield
21:00
Satsaid Satsaid
21:00
San Lorenzo de Almagro San Lorenzo de Almagro
Arjantin - Primera B
03:10
CA Excursionistas CA Excursionistas
03:10
CA Ferrocarril Midland CA Ferrocarril Midland
21:30
CSCD Laferrere CSCD Laferrere
21:30
Villa Dalmine Villa Dalmine
21:30
CSD Merlo CSD Merlo
21:30
Canuelas FC Canuelas FC
21:30
CA Acassuso CA Acassuso
21:30
CA Fenix Pilar CA Fenix Pilar
21:30
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
21:30
CD Armenio CD Armenio
21:30
CSD Flandria CSD Flandria
21:30
Argentino de Merlo Argentino de Merlo
21:30
CA Villa San Carlos CA Villa San Carlos
21:30
CS Italiano CS Italiano
23:00
CSD San Martin CSD San Martin
23:00
CA Argentino de Quilmes CA Argentino de Quilmes
Arjantin - Primera C
21:30
CA Victoriano Arenas CA Victoriano Arenas
21:30
Club Lujan Club Lujan
21:30
CA Claypole CA Claypole
21:30
CA General Lamadrid CA General Lamadrid
21:30
CA Puerto Nuevo CA Puerto Nuevo
21:30
CA Central Cordoba de Rosario CA Central Cordoba de Rosario
Arjantin - Primera Nacional
18:45
CA San Telmo CA San Telmo
18:45
Colon de Santa Fe Colon de Santa Fe
19:30
CSD Tristan Suarez CSD Tristan Suarez
19:30
San Martin de San Juan San Martin de San Juan
21:00
Agropecuario Argentino Agropecuario Argentino
21:00
CA Defensores Unidos CA Defensores Unidos
23:00
CA Defensores de Belgrano CA Defensores de Belgrano
23:00
CA Aldosivi CA Aldosivi
23:00
Club Atletico Temperley Club Atletico Temperley
23:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza Gimnasia y Esgrima Mendoza
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
CA Tigre CA Tigre
0 : 4
Racing Club Avellaneda Racing Club Avellaneda
03:15
CA Belgrano de Cordoba CA Belgrano de Cordoba
2 : 1
CA Central Cordoba SE CA Central Cordoba SE
03:15
Atletico Lanus Atletico Lanus
2 : 1
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
21:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
23:30
CD Godoy Cruz CD Godoy Cruz
23:30
CA San Lorenzo Almagro CA San Lorenzo Almagro
23:30
Newells Old Boys Newells Old Boys
23:30
Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
Arjantin - Torneo Federal A
21:30
Independiente de Chivilcoy Independiente de Chivilcoy
21:30
CA Linqueno CA Linqueno
21:30
Ciudad de Bolivar Ciudad de Bolivar
21:30
CD Argentino Monte Maiz CD Argentino Monte Maiz
22:00
CAS Defensores de Belgrano CAS Defensores de Belgrano
22:00
Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
22:00
CA Sarmiento de Resistencia CA Sarmiento de Resistencia
22:00
CM Crucero del Norte CM Crucero del Norte
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu
17:00
Rapid Wien II Rapid Wien II
17:00
Favoritner AC Favoritner AC
17:00
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
17:00
SR Donaufeld SR Donaufeld
17:00
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
17:00
TWL Elektra TWL Elektra
18:30
SV Leobendorf SV Leobendorf
18:30
SV Oberwart SV Oberwart
Austria Amateur - Regionalliga Batı
18:00
SV Austria Salzburg SV Austria Salzburg
18:00
SC Imst 1933 SC Imst 1933
18:00
TSV St. Johann TSV St. Johann
18:00
SCR Altach II SCR Altach II
18:00
VFB Hohenems VFB Hohenems
18:00
FC Wolfurt FC Wolfurt
Avustralya - A-Ligi
12:45
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
12:45
Melbourne Victory FC Melbourne Victory FC
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Cooma Tigers Cooma Tigers
08:00
O'Connor Knights FC O'Connor Knights FC
08:00
Canberra Olympic Canberra Olympic
08:00
Monaro Panthers FC Monaro Panthers FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Maitland FC Maitland FC
07:30
Weston Workers FC Weston Workers FC
07:30
Edgeworth FC Edgeworth FC
07:30
Newcastle Olympic FC Newcastle Olympic FC
09:30
Cooks Hill United Cooks Hill United
09:30
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
10:30
Valentine FC Valentine FC
10:30
New Lambton FC New Lambton FC
Avustralya - NPL, Batı Avustralya
10:00
Inglewood United Inglewood United
10:00
Bayswater City Bayswater City
10:00
Balcatta Balcatta
10:00
Armadale SC Armadale SC
10:00
Fremantle City Fremantle City
10:00
Perth SC Perth SC
10:00
Floreat Athena Floreat Athena
10:00
Olympic Kingsway SC Olympic Kingsway SC
10:00
Perth Redstar FC Perth Redstar FC
10:00
Western Knights SC Western Knights SC
10:00
Perth Glory FC Perth Glory FC
10:00
Stirling Macedonia FC Stirling Macedonia FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
08:00
Croydon Kings FC Croydon Kings FC
08:00
Adelaide Croatia Raiders SC Adelaide Croatia Raiders SC
08:30
Para Hills Knights SC Para Hills Knights SC
08:30
Modbury Jets SC Modbury Jets SC
08:30
Campbelltown City SC Campbelltown City SC
08:30
Adelaide United FC Adelaide United FC
10:30
North Eastern Metrostars SC North Eastern Metrostars SC
10:30
FK Beograd FK Beograd
11:30
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
11:30
Adelaide Comets FC Adelaide Comets FC
Avustralya - NPL,Victoria
06:00
Green Gully SC Green Gully SC
06:00
Hume City Hume City
08:00
Avondale FC Avondale FC
08:00
St Albans Saints SC St Albans Saints SC
10:00
Port Melbourne Sharks Port Melbourne Sharks
10:00
Melbourne Knights Melbourne Knights
11:15
Altona Magic SC Altona Magic SC
11:15
Dandenong City SC Dandenong City SC
12:00
Dandenong Thunder Dandenong Thunder
12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues
Avustralya - NSW NPL 1
09:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
09:30
Western Sydney Wanderers FK Western Sydney Wanderers FK
10:30
APIA Leichhardt APIA Leichhardt
10:30
Blacktown City FC Blacktown City FC
12:00
Hills United FC Brumbies Hills United FC Brumbies
12:00
Sydney Olympic FC Sydney Olympic FC
12:00
St George Saints FK St George Saints FK
12:00
Manly United FC Manly United FC
Avustralya - Queensland NPL
09:45
Queensland Lions FC Queensland Lions FC
09:45
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
11:15
Wynnum Wolves FC Wynnum Wolves FC
11:15
Gold Coast Knights SC Gold Coast Knights SC
12:30
Moreton City Excelsior FC Moreton City Excelsior FC
12:30
Olympic FC Brisbane Olympic FC Brisbane
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
10:00
Football Queensland QAS Football Queensland QAS
10:00
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
12:00
Lions FC Lions FC
12:00
Souths United FC Souths United FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
09:30
SWQ Thunder FC SWQ Thunder FC
09:30
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
11:00
Caboolture FC Caboolture FC
11:00
Moreton City Excelsior FC 2 Moreton City Excelsior FC 2
11:00
Southside Eagles Southside Eagles
11:00
Logan Lightning Logan Lightning
12:00
Eastern Suburbs FC Eastern Suburbs FC
12:00
Capalaba Bulldogs Capalaba Bulldogs
12:15
Broadbeach United Broadbeach United
12:15
Mitchelton FK Mitchelton FK
Avustralya - Tazmanya NPL
07:00
South Hobart FC South Hobart FC
07:00
Kingborough Lions United FC Kingborough Lions United FC
07:30
Clarence Zebras FC Clarence Zebras FC
07:30
Devonport City SC Devonport City SC
09:45
Glenorchy Knights FC Glenorchy Knights FC
09:45
Launceston United SC Launceston United SC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
08:00
Essendon Royals SC Essendon Royals SC
08:00
Preston Lions Preston Lions
08:30
Box Hill United Box Hill United
08:30
Calder United SC Calder United SC
09:00
Heidelberg United FC Heidelberg United FC
09:00
Bentleigh Greens SC Bentleigh Greens SC
10:00
Boroondara Eagles Boroondara Eagles
10:00
Brunswick Juventus FC Brunswick Juventus FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
08:00
Melbourne City Melbourne City
08:00
Kingston City FC Kingston City FC
08:00
Brunswick City SC Brunswick City SC
08:00
North Geelong Warriors FC North Geelong Warriors FC
08:00
Eastern Lions SC Eastern Lions SC
08:00
Langwarrin SC Langwarrin SC
Avusturya - 2. Liga
18:30
SV Stripfing SV Stripfing
18:30
Team für Wien Team für Wien
18:30
Schwarz Weiss Bregenz Schwarz Weiss Bregenz
18:30
Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
18:30
Josko Ried Josko Ried
18:30
Dornbirn Dornbirn
18:30
Grazer AK Grazer AK
18:30
KSV 1919 KSV 1919
18:30
DSV Leoben DSV Leoben
18:30
Sturm Graz II Sturm Graz II
18:30
First Vienna First Vienna
18:30
SKU Amstetten SKU Amstetten
18:30
SV Horn SV Horn
18:30
St. Pölten St. Pölten
18:30
FC Liefering FC Liefering
18:30
SV Lafnitz SV Lafnitz
Azerbaycan - Premier Lig
18:00
Zira FK Zira FK
18:00
Sabail FK Sabail FK
18:00
Neftchi Baku PFC Neftchi Baku PFC
18:00
Sabah Masazir Sabah Masazir
18:00
Sumgayit FK Sumgayit FK
18:00
Gabala FK Gabala FK
BAE - Arap Körfez Ligi
16:15
Ittihad Kalba FC Ittihad Kalba FC
16:15
Baniyas Club Baniyas Club
18:00
Sharjah FC Sharjah FC
18:00
Al Wahda FC (Uae) Al Wahda FC (Uae)
18:00
AL Bataeh (UAE) AL Bataeh (UAE)
18:00
Emirates Club Emirates Club
18:00
Khor Fakkan Club Khor Fakkan Club
18:00
Ittihad Kalba FC Ittihad Kalba FC
18:00
Baniyas Club Baniyas Club
18:00
Ajman Club Ajman Club
18:00
Al Jazira (Uae) Al Jazira (Uae)
18:00
Al Ain FC Al Ain FC
18:00
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
18:00
Hatta SC Hatta SC
18:00
Al-Nasr Dubai CSC Al-Nasr Dubai CSC
18:00
Al-Wasl FC Al-Wasl FC
Bangladeş - Premier Lig
13:00
Abahani Ltd. Chittagong Abahani Ltd. Chittagong
13:00
Abahani Limited Dhaka Abahani Limited Dhaka
13:00
Sheikh Jamal DC Sheikh Jamal DC
13:00
Mohammedan SC Dhaka Mohammedan SC Dhaka
13:00
Brothers Union Brothers Union
13:00
Sheikh Russel KC Sheikh Russel KC
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
19:00
Isloch Isloch
19:00
Neman Grodno Neman Grodno
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
13:00
FC Ostrovets FC Ostrovets
13:00
FC Slonim FC Slonim
15:00
FC BARANOVICHI FC BARANOVICHI
15:00
FK Bumprom FK Bumprom
16:00
Shakhtyor Soligorsk Reserve Shakhtyor Soligorsk Reserve
16:00
FC Orsha FC Orsha
18:00
Energetik BGU Minsk Energetik BGU Minsk
18:00
Volna Pinsk Volna Pinsk
Bolivya - Profesyonel Lig
22:00
FC Universitario de Vinto FC Universitario de Vinto
22:00
Club Aurora Club Aurora
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
18:30
FK Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje
18:30
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
18:30
Drina Zvornik Drina Zvornik
18:30
Laktasi Laktasi
18:30
FK Borac Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica
18:30
FK BSK BANJA LUKA FK BSK BANJA LUKA
18:30
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
18:30
FAMOS VOJKOVICI FAMOS VOJKOVICI
18:30
Modrica Maksima Modrica Maksima
18:30
FK Omarska FK Omarska
18:30
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
18:30
FK Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca
18:30
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
18:30
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
18:30
ROMANIJA PALE ROMANIJA PALE
18:30
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
18:30
Velez Nevesinje Velez Nevesinje
18:30
FK Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor
Botsvana - Premier Lig
16:00
Masitaoka FC Masitaoka FC
16:00
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
Minas Brasilia DF Minas Brasilia DF
21:00
EC Juventude RS EC Juventude RS
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
21:00
Mixto EC MT Mixto EC MT
21:00
Doce Mel EC BA Doce Mel EC BA
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:00
Taubate SP Taubate SP
21:00
JC Futebol Clube AM JC Futebol Clube AM
21:00
3B Sport A&M 3B Sport A&M
21:00
Clube Do Remo PA Clube Do Remo PA
21:00
Recanto Da Crianca AM Recanto Da Crianca AM
21:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
21:00
UDA AL UDA AL
21:00
SC Recife PE SC Recife PE
21:00
Vf4 PB Vf4 PB
Brezilya - Brasileiro Serie D
02:00
Serra FC ES Serra FC ES
02:00
Ipatinga MG Ipatinga MG
21:30
Audax Rio RJ Audax Rio RJ
21:30
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
22:00
Anapolis FC GO Anapolis FC GO
22:00
Ipora GO Ipora GO
22:00
Capital FC TO Capital FC TO
22:00
CRA Catalano GO CRA Catalano GO
22:00
Itabuna EC BA Itabuna EC BA
22:00
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
22:00
AA Internacional Limeira SP AA Internacional Limeira SP
22:00
EC Santo Andre SP EC Santo Andre SP
22:00
CA Patrocinense MG CA Patrocinense MG
22:00
Costa Rica EC MS Costa Rica EC MS
22:00
AA Altos PI AA Altos PI
22:00
Fluminense EC PI Fluminense EC PI
22:00
FC Atletico Cearense CE FC Atletico Cearense CE
22:00
Treze FC PB Treze FC PB
22:00
Petrolina PE Petrolina PE
22:00
Retro FC PE Retro FC PE
22:00
SD Juazeirense BA SD Juazeirense BA
22:00
AS Arapiraquense AL AS Arapiraquense AL
23:00
Princesa Dos Solimoes AM Princesa Dos Solimoes AM
23:00
Porto Velho EC RO Porto Velho EC RO
23:00
EC Humaita AC EC Humaita AC
23:00
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
23:00
CS Esportiva AL CS Esportiva AL
23:00
EC Jacuipense BA EC Jacuipense BA
Brezilya - Brasilero Seri B
03:30
America FC MG America FC MG
2 : 1
Santos FC SP Santos FC SP
21:00
CR Brasil AL CR Brasil AL
21:00
SC Recife PE SC Recife PE
Brezilya - Brasilero Serie A
22:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
22:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
22:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
Brezilya - Brezilya Serie C
23:00
AD Confianca SE AD Confianca SE
23:00
Abc FC RN Abc FC RN
23:00
Nautico PE Nautico PE
23:00
Clube DO Remo PA Clube DO Remo PA
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
Duque De Caxias RJ Duque De Caxias RJ
21:00
Serrano FC RJ Serrano FC RJ
21:00
Artsul FC RJ Artsul FC RJ
21:00
Araruama FC RJ Araruama FC RJ
21:00
Goncalense FC RJ Goncalense FC RJ
21:00
Resende RJ Resende RJ
21:00
Americano FC RJ Americano FC RJ
21:00
Marica FC RJ Marica FC RJ
Brezilya - Gaucho, Serie A2
20:00
CE Bento Goncalves RS CE Bento Goncalves RS
20:00
Passo Fundo RS Passo Fundo RS
20:00
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
20:00
SERC Brasil de Farroupilha RS SERC Brasil de Farroupilha RS
20:00
Veranopolis RS Veranopolis RS
20:00
Uniao Frederiquense de Futebol RS Uniao Frederiquense de Futebol RS
20:00
Gremio Esportivo Gloria RS Gremio Esportivo Gloria RS
20:00
Cruzeiro De Porto Alegre RS Cruzeiro De Porto Alegre RS
20:00
Ec Pelotas Ec Pelotas
20:00
CF Com Vida Saf RS CF Com Vida Saf RS
20:00
EC Internacional Santa Maria RS EC Internacional Santa Maria RS
20:00
CE Lajeadense RS CE Lajeadense RS
20:00
GE Bage RS GE Bage RS
20:00
CE Aimore CE Aimore
20:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
20:00
Monsoon FC RS Monsoon FC RS
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
Abecat Ouvidorense GO Abecat Ouvidorense GO
21:30
AE Evangelica GO AE Evangelica GO
Brezilya - Mineiro, Modulo II
21:30
Nacional AC Muriae MG Nacional AC Muriae MG
21:30
Tupi MG Tupi MG
22:00
AA Caldense MG AA Caldense MG
22:00
Varginha EC MG Varginha EC MG
23:30
Democrata SL MG Democrata SL MG
23:30
Betim Futebol MG Betim Futebol MG
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
22:00
Paranavai PR Paranavai PR
22:00
Foz Do Iguacu PR Foz Do Iguacu PR
Brezilya - Paulista, Kadınlar
03:30
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
03:30
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
21:00
AE Realidade Jovem SP AE Realidade Jovem SP
21:00
Pinda Sport Clube SP Pinda Sport Clube SP
22:00
Santos FC SP Santos FC SP
22:00
Marilia AC SP Marilia AC SP
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Comercial FC SP Comercial FC SP
21:00
Sertaozinho FC SP Sertaozinho FC SP
21:00
Capivariano SP Capivariano SP
21:00
RB Bragantino SP RB Bragantino SP
21:00
Gremio Osasco Audax EC SP Gremio Osasco Audax EC SP
21:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
21:00
Ibrachina FC SP Ibrachina FC SP
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
Sao Caetano SP Sao Caetano SP
21:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
Bulgaristan - Parva Liga
20:30
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
20:30
SFC Etar Veliko Tarnovo SFC Etar Veliko Tarnovo
20:30
FC Lokomotiv 1929 Sofia FC Lokomotiv 1929 Sofia
20:30
PFC Pirin Blagoevgrad PFC Pirin Blagoevgrad
20:30
POFC Botev Vratsa POFC Botev Vratsa
20:30
PFK Beroe Stara Zagora PFK Beroe Stara Zagora
Çekya - 1. Lig, Kadınlar
14:15
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
14:15
Banik Ostrava Banik Ostrava
15:00
Slavia Prague Slavia Prague
15:00
1. FC Slovacko 1. FC Slovacko
15:00
FK Pardubice FK Pardubice
15:00
Lokomotiva Brno Horni Herspice Lokomotiva Brno Horni Herspice
Çekya - 1st Division
19:00
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
19:00
FK Teplice FK Teplice
19:00
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
19:00
FK Pardubice FK Pardubice
19:00
FK Jablonec FK Jablonec
19:00
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
19:00
MFK Karniva MFK Karniva
19:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
Çekya - CFL
11:15
FK Loko Vltavin FK Loko Vltavin
11:15
FK Motorlet Prague FK Motorlet Prague
11:15
FK Jablonec B FK Jablonec B
11:15
TJ Slovan Velvary TJ Slovan Velvary
11:30
SK Dynamo Ceske Budejovice B SK Dynamo Ceske Budejovice B
11:30
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
11:30
FC Kolin FC Kolin
11:30
FK Chlumec Nad Cidlinou FK Chlumec Nad Cidlinou
15:30
TJ Prestice TJ Prestice
15:30
FC Slavia Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary
16:00
FK Banik Sous FK Banik Sous
16:00
FK Prepere FK Prepere
18:00
TJ Sokol Zivanice TJ Sokol Zivanice
18:00
SK Zapy SK Zapy
Çekya - Divize A
11:15
SK Petrin Plzen SK Petrin Plzen
11:15
FK Pribram B FK Pribram B
11:15
FK Slavoj Cesky Krumlov FK Slavoj Cesky Krumlov
11:15
FK Tachov FK Tachov
11:15
FK Baník Sokolov FK Baník Sokolov
11:15
FK Spartak Sobeslav FK Spartak Sobeslav
11:15
FC Viktoria Marianske Lazne FC Viktoria Marianske Lazne
11:15
FC Rokycany FC Rokycany
11:15
SK Aritma Prag SK Aritma Prag
11:15
SK Senco Doubravka SK Senco Doubravka
18:00
SK Otava Katovice SK Otava Katovice
18:00
SK Horovice SK Horovice
Çekya - Divize B
11:15
Brandys Nad Labem Brandys Nad Labem
11:15
Chomutov Chomutov
11:15
SK Hrebec SK Hrebec
11:15
FK Ostrov FK Ostrov
11:15
FK Olympie Brezova FK Olympie Brezova
11:15
FK Neratovice Byskovice FK Neratovice Byskovice
18:00
SK Slany SK Slany
18:00
SK Steti SK Steti
Çekya - Divize C
11:15
SK Benesov SK Benesov
11:15
FK Caslav FK Caslav
11:30
SK Kosmonosy SK Kosmonosy
11:30
Letohrad Letohrad
12:00
Tj Spoje Praha Tj Spoje Praha
12:00
SK Vysoke Myto SK Vysoke Myto
Çekya - Divize E
14:00
TJ Slovan Bzenec TJ Slovan Bzenec
14:00
1 HFK Olomouc 1 HFK Olomouc
18:00
FK Novy Jicin FK Novy Jicin
18:00
SK Jiskra Rymarov SK Jiskra Rymarov
18:00
SK Batov 1930 SK Batov 1930
18:00
Kostelec Na Hane Kostelec Na Hane
18:00
TJ Skastice TJ Skastice
18:00
Tatran Vsechovice Tatran Vsechovice
18:00
FK Nove Sady FK Nove Sady
18:00
FC Strani FC Strani
18:00
1.FC Viktorie Prerov 1.FC Viktorie Prerov
18:00
Sternberk Sternberk
Çekya - Divize F
11:15
FC Vratimov FC Vratimov
11:15
Opava B Opava B
18:00
TJ Unie Hlubina TJ Unie Hlubina
18:00
FK Krnov FK Krnov
18:00
FK Jesenik FK Jesenik
18:00
TJ Bridlicna TJ Bridlicna
18:00
Vitkovice Vitkovice
18:00
FK Sumperk FK Sumperk
Çekya - FNL
18:00
Sigma Olomouc (B) Sigma Olomouc (B)
18:00
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
18:00
SFC Opava SFC Opava
18:00
FC Vysocina Jihlava FC Vysocina Jihlava
18:00
SK Hanacka Slavia Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz
18:00
FK Mas Taborsko FK Mas Taborsko
18:00
FK Dukla Prag FK Dukla Prag
18:00
Sparta Prag (B) Sparta Prag (B)
18:00
SK Lisen SK Lisen
18:00
MFK Chrudim MFK Chrudim
18:00
FC Vlasim FC Vlasim
18:00
FC ZBROJOVKA Brno FC ZBROJOVKA Brno
18:00
FC Viktoria Zizkov FC Viktoria Zizkov
18:00
1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
18:00
1 FK Pribram 1 FK Pribram
18:00
MFK Vyskov MFK Vyskov
Çekya - MSFL
11:15
FK Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec
11:15
1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
18:00
FC Slovan Rosice FC Slovan Rosice
18:00
FC Zlinsko FC Zlinsko
18:00
FK Hodonin FK Hodonin
18:00
TJ Tatran Bohunice TJ Tatran Bohunice
18:00
FK Frydek Mistek FK Frydek Mistek
18:00
SK Hranice SK Hranice
18:00
1.BFK Frydlant nad Ostravici 1.BFK Frydlant nad Ostravici
18:00
FK Blansko FK Blansko
Çekya - U19 1.Grup
12:00
FC Viktoria Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19
12:00
FC Vysocina Jihlava U19 FC Vysocina Jihlava U19
12:00
MFK Frydek Mistek U19 MFK Frydek Mistek U19
12:00
FC Slovan Liberec U19 FC Slovan Liberec U19
12:00
Sparta Prague Sparta Prague
12:00
FC Pardubice U19 FC Pardubice U19
12:00
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19
12:00
FC Fastav Zlin U19 FC Fastav Zlin U19
14:00
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
14:00
Dukla Prag U19 Dukla Prag U19
14:00
1 FC Slovacko U19 1 FC Slovacko U19
14:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
14:15
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
14:15
Mlada Boleslav U19 Mlada Boleslav U19
Cezayir - Lig 1
19:00
USM Alger USM Alger
19:00
ASO Chlef ASO Chlef
Cezayir - Ligue 1, Reserves
17:00
AC Paradou AC Paradou
17:00
US Oued Souf US Oued Souf
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
Liaoning Tieren FC Liaoning Tieren FC
10:00
Wuxi Wuguo Wuxi Wuguo
10:00
Yanbian Longding Yanbian Longding
10:00
Jiangxi Lushan Jiangxi Lushan
10:30
Shanghai Jiading Huilong Shanghai Jiading Huilong
10:30
Yunnan Yukun Yunnan Yukun
14:30
Shijiazhuang Kungfu FC Shijiazhuang Kungfu FC
14:30
Nanjing City Nanjing City
14:30
Guangxi Pingguo Haliao Guangxi Pingguo Haliao
14:30
Guangzhou FC Guangzhou FC
Çin - Çin 2. Lig
10:00
Taian Tiankuang Taian Tiankuang
10:00
Xian Chongde Ronghai Xian Chongde Ronghai
11:00
Shanghai Port B Shanghai Port B
11:00
Hainan Star Hainan Star
11:00
Shenzhen Juniors FC Shenzhen Juniors FC
11:00
Hunan Xiangtao Hunan Xiangtao
12:00
Shaanxi Union FC Shaanxi Union FC
12:00
Dalian Kun City Dalian Kun City
14:30
Nantong Haimen Codion Nantong Haimen Codion
14:30
Beijing Institute Of Technology FC Beijing Institute Of Technology FC
Çin - Çin Süper Ligi
14:35
Shandong Taishan FC Shandong Taishan FC
14:35
Zhejiang Professional Zhejiang Professional
15:00
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
15:00
Meizhou Hakka FC Meizhou Hakka FC
Danimarka - 2nd Division Doğu
15:00
BK Fremad Amager BK Fremad Amager
15:00
Thisted FC Thisted FC
15:00
HIK Hellerup HIK Hellerup
15:00
Brabrand IF Brabrand IF
15:00
Skive IK Skive IK
15:00
Frederiksberg Alliancen 2000 Frederiksberg Alliancen 2000
Danimarka - 3. Lig
14:00
Vejgaard BK Vejgaard BK
14:00
SFB Oure FA SFB Oure FA
14:00
Vanloese IF Vanloese IF
14:00
IF Lyseng IF Lyseng
14:30
VSK Aarhus VSK Aarhus
14:30
Ishoej IF Ishoej IF
15:00
Naesby BK Naesby BK
15:00
BK Avarta BK Avarta
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
14:00
Koldingq Koldingq
14:00
HB Koege HB Koege
16:30
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
16:30
Dbk Fortuna Hjoerring Dbk Fortuna Hjoerring
Danimarka - Süperlig
16:00
Randers FC Randers FC
16:00
Vejle BK Vejle BK
16:00
Hvidovre IF Hvidovre IF
16:00
Lyngby BK Lyngby BK
16:00
Viborg FF Viborg FF
16:00
Odense Boldklub Odense Boldklub
Danimarka Amatör - Danmarksserien
13:00
Glostrup FK Glostrup FK
13:00
Goerslev IF Goerslev IF
14:00
Odder IGF Odder IGF
14:00
B. 1909 B. 1909
14:00
B1913 B1913
14:00
Varde IF Varde IF
14:00
Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
14:00
Aalborg (A) Aalborg (A)
14:00
Karlslunde IF Karlslunde IF
14:00
Broenshoej BK Broenshoej BK
14:00
Frederikssund IK Frederikssund IK
14:00
Alleread FK Alleread FK
14:30
Norresundby FB Norresundby FB
14:30
OKS OKS
14:30
Kjellerup IF Kjellerup IF
14:30
BK Marienlyst BK Marienlyst
14:30
Viby IF Viby IF
14:30
Aarhus Fremad 2 Aarhus Fremad 2
14:30
KFUM BK Roskilde KFUM BK Roskilde
14:30
B 1908 B 1908
15:00
AB Taarnby AB Taarnby
15:00
Ringsted IF Ringsted IF
15:00
Greve Fodbold Greve Fodbold
15:00
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
15:00
Herlev IF Herlev IF
15:00
Slagelse BI Slagelse BI
15:00
Fjordager IF Fjordager IF
15:00
Vri Vri
15:45
Dalum IF Dalum IF
15:45
Hobro Ik 2 Hobro Ik 2
17:00
Hedensted IF Hedensted IF
17:00
Ringkobing IF Ringkobing IF
17:00
BK Skjold BK Skjold
17:00
Taarnby FF Taarnby FF
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
Imbabura Imbabura
1 : 2
CS Emelec CS Emelec
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
23:00
Alianza FC Alianza FC
23:00
CD Platense CD Platense
Endonezya - Liga 1
15:00
Bali United Bali United
15:00
Borneo Samarinda Borneo Samarinda
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
FC Ararat Armenia 2 FC Ararat Armenia 2
16:00
FC Nikarm FC Nikarm
Ermenistan - Premier Lig
16:30
FC Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri
16:30
FC Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan
16:30
FC Noah Yerevan FC Noah Yerevan
16:30
FC West Armenia FC West Armenia
Estonya - Kupa
19:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
19:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Ethiopia Nigd Bank Ethiopia Nigd Bank
15:00
Fasil Kenema SC Fasil Kenema SC
18:00
Sidama Bunna SC Sidama Bunna SC
18:00
Saint George SC Saint George SC
Faroe Adaları - 1. deild
15:00
FC Suduroy FC Suduroy
15:00
B71 Sandoy B71 Sandoy
16:00
Ki Klaksvik II Ki Klaksvik II
16:00
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
Faroe Adaları - Premier Lig
19:00
HB Torshavn HB Torshavn
19:00
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
19:00
NSI Runavik NSI Runavik
19:00
B36 Torshavn B36 Torshavn
21:00
Vikingur Gota Vikingur Gota
21:00
07 Vestur Sorvagur 07 Vestur Sorvagur
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Denguele Sports d´Odienne Denguele Sports d´Odienne
18:30
Zoman FC Zoman FC
18:30
Club Omnisports de Korhogo Club Omnisports de Korhogo
18:30
SOA SOA
20:45
Asec Mimosas Asec Mimosas
20:45
Sol FC Sol FC
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Meralco Manila Meralco Manila
10:00
Philippine Air Force FC Philippine Air Force FC
12:00
DH Cebu FC DH Cebu FC
12:00
United City FC United City FC
12:30
Stallion FC Stallion FC
12:30
Manila Digger FC Manila Digger FC
15:00
Davao Aguilas Davao Aguilas
15:00
Don Bosco Garelli United Don Bosco Garelli United
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
16:00
FC Futura FC Futura
16:00
Lahden Reipas Lahden Reipas
17:00
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
17:00
PPJ Helsinki PPJ Helsinki
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
16:00
FC Honka FC Honka
16:00
TPV TPV
17:00
Esbo Bollklubb Esbo Bollklubb
17:00
HJS Akatemia HJS Akatemia
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
16:00
Jakobstads Bollklubb Jakobstads Bollklubb
16:00
Otp FC Otp FC
16:00
SJK Akatemia/2 SJK Akatemia/2
16:00
Kuopion Elo Kuopion Elo
17:00
TP-47 TP-47
17:00
GBK Kokkola GBK Kokkola
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
16:00
Hps Hps
16:00
Pallokerho Keski-Uusimaa Pallokerho Keski-Uusimaa
16:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
16:00
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
17:00
Aland United Aland United
17:00
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
Finlandiya - Veikkausliiga
17:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
17:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
Gana - Premier Lig
18:00
Accra Lions Accra Lions
18:00
Bechem United Bechem United
18:00
Aduana Stars Aduana Stars
18:00
Nations FC Nations FC
18:00
Karela United Fc Karela United Fc
18:00
Nsoatreman FC Nsoatreman FC
Güney Afrika - Premiership
16:00
AmaZulu FC AmaZulu FC
16:00
L. Golden Arrows L. Golden Arrows
16:00
Chippa United FC Chippa United FC
16:00
Sekhukhune United Sekhukhune United
16:00
Polokwane City Polokwane City
16:00
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
16:00
Swallows FC Swallows FC
16:00
Royal AM FC Royal AM FC
16:00
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
16:00
Cape Town City FC Cape Town City FC
16:00
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
16:00
Supersport United Supersport United
16:00
Richards Bay FC Richards Bay FC
16:00
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
16:00
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
16:00
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
FC Samgurali Tskaltubo FC Samgurali Tskaltubo
15:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
15:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
15:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
15:00
FC Gagra FC Gagra
15:00
FC Iberia 1999 FC Iberia 1999
15:00
FC Telavi FC Telavi
15:00
FC Samtredia FC Samtredia
15:00
FC Kolkheti-1913 Poti FC Kolkheti-1913 Poti
15:00
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
Hırvatístan - Druga NL
18:30
NK Trnje NK Trnje
18:30
Nk Krk Nk Krk
18:30
NK Mladost Zdralovi NK Mladost Zdralovi
18:30
Grobnican Grobnican
18:30
NK Radnik Krizevci NK Radnik Krizevci
18:30
NK Hrvace NK Hrvace
18:30
Nk Marsonia 1909 Nk Marsonia 1909
18:30
Bjelovar Bjelovar
18:30
Belisce Belisce
18:30
NK Kustosija NK Kustosija
18:30
Jadran Porec Jadran Porec
18:30
NK Opatija NK Opatija
Hırvatístan - HNL
18:00
NK Varazdin NK Varazdin
18:00
NK Osijek NK Osijek
20:10
NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
20:10
HNK Hajduk Split HNK Hajduk Split
Hırvatístan - Prva NL
15:50
Sibenik Sibenik
15:50
NK Dubrava Zagreb NK Dubrava Zagreb
18:30
NK Jarun Zagreb NK Jarun Zagreb
18:30
Zmijavci Zmijavci
18:30
NK Dugopolje NK Dugopolje
18:30
Orijent 1919 Rijeka Orijent 1919 Rijeka
İran - Azadegan Ligi
18:45
FC Pars Jonoubi Jam FC Pars Jonoubi Jam
18:45
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
19:00
Esteghlal Mollasani Esteghlal Mollasani
19:00
Kheybar Khorramabad FC Kheybar Khorramabad FC
19:00
Naft Masjed Soleyman FC Naft Masjed Soleyman FC
19:00
Saipa Saipa
19:00
Chador Malu Yazd Chador Malu Yazd
19:00
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
İrlanda - Birinci Lig
21:30
Longford Town Longford Town
21:30
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
İrlanda - Premier Division, Kadınlar
16:00
Shelbourne FC Kadınlar Shelbourne FC Kadınlar
16:00
Cork City Wfc Cork City Wfc
19:00
Peamount United Peamount United
19:00
DLR Waves DLR Waves
20:00
Wexford Youths Women AFC Wexford Youths Women AFC
20:00
Treaty United Treaty United
21:00
Sligo Rovers Sligo Rovers
21:00
Athlone Town FC Athlone Town FC
21:35
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers FC
21:35
Galway Wfc Galway Wfc
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
19:00
CD Union Sur Yaiza CD Union Sur Yaiza
19:00
UD Las Palmas Atletico UD Las Palmas Atletico
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15
18:30
CD Cortes Navarre CD Cortes Navarre
18:30
CD Huarte CD Huarte
19:00
CD Ardoi FE CD Ardoi FE
19:00
Pena Sport FC Pena Sport FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
19:00
CD Ebro CD Ebro
19:00
CF Epila CF Epila
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
20:00
CD Cazalegas CD Cazalegas
20:00
CD Quintanar Del Rey CD Quintanar Del Rey
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 3
18:30
SD Torina SD Torina
18:30
SD Atletico Albericia SD Atletico Albericia
19:00
CD Laredo CD Laredo
19:00
CF Vimenor CF Vimenor
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
20:30
SD Beasain SD Beasain
20:30
SD Deusto SD Deusto
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
18:00
CD Leganes B CD Leganes B
18:00
Las Rozas CF Las Rozas CF
İsrail - Premier Lig
18:30
Bnei Sakhnin FC Bnei Sakhnin FC
18:30
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
18:30
Maccabi Haifa FC Maccabi Haifa FC
18:30
Hapoel Haifa FC Hapoel Haifa FC
18:30
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv FC
18:30
Maccabi Bney Reine Maccabi Bney Reine
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
14:00
Eskilsminne IF Eskilsminne IF
14:00
FC Rosengaard 1917 FC Rosengaard 1917
14:00
Onsala BK Onsala BK
14:00
Torslanda IK Torslanda IK
17:00
Falkenbergs FF Falkenbergs FF
17:00
Oskarshmans AIK Oskarshmans AIK
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
13:00
Sollentuna FF Sollentuna FF
13:00
Friska Viljor FC Friska Viljor FC
14:00
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
14:00
Taby FK Taby FK
14:00
Umea FC Umea FC
14:00
Vasalund Essinge Vasalund Essinge
17:00
Nordic United FC Nordic United FC
17:00
IF Karlstad Fotbol IF Karlstad Fotbol
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
14:00
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
14:00
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
15:00
BK Forward BK Forward
15:00
IK Konghalla IK Konghalla
15:00
IFK Skovde FK IFK Skovde FK
15:00
IFK Kumla FK IFK Kumla FK
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
15:00
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
15:00
Viggbyholms IK FF Viggbyholms IK FF
15:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
15:00
IK Franke IK Franke
16:00
FC Jarfalla FC Jarfalla
16:00
FC Gute FC Gute
17:00
Sandvikens AIK FK Sandvikens AIK FK
17:00
Enkopings SK Enkopings SK
17:00
Falu FK Falu FK
17:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
İsveç - 2. Lig, Norrland
14:00
IFK Luleaa IFK Luleaa
14:00
Kiruna FF Kiruna FF
15:00
Bodens BK Bodens BK
15:00
Algarna Harnosand IF Algarna Harnosand IF
17:00
Gottne IF Gottne IF
17:00
Frösö IF Frösö IF
17:00
Ytterhogdals IK Ytterhogdals IK
17:00
IFK Östersund IFK Östersund
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
15:00
Hassleholms IF Hassleholms IF
15:00
IFK Berga IFK Berga
17:00
IF Lodde IF Lodde
17:00
IFK Karlshamn IFK Karlshamn
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
19:00
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
19:00
Nykoping BIS Nykoping BIS
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
13:00
Hittarps IK Hittarps IK
13:00
Jonsereds Jonsereds
17:00
Ockero IF Ockero IF
17:00
Varbergs GIF FK Varbergs GIF FK
17:00
Husqvarna FF Husqvarna FF
17:00
Bergdalens IK Bergdalens IK
İsveç - Allsvenskan
17:00
Gais Gais
17:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
18:30
Mjallby AIF Mjallby AIF
18:30
Djurgardens IF Djurgardens IF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
14:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
14:00
Hammarby Hammarby
14:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
14:00
Kristianstads DFF Kristianstads DFF
14:00
AIK DFF AIK DFF
14:00
KIF Orebro DFF KIF Orebro DFF
16:00
IFK Norrkoping DFK IFK Norrkoping DFK
16:00
Linkopings FC Linkopings FC
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00
Bollstanas SK Bollstanas SK
14:00
Umea IK Umea IK
14:00
Sundsvalls DFF Sundsvalls DFF
14:00
Jitex Molndal BK Jitex Molndal BK
16:00
Eskilstuna United DFF Eskilstuna United DFF
16:00
Alingsas FC United Alingsas FC United
17:00
Mallbackens IF Mallbackens IF
17:00
IFK Kalmar IFK Kalmar
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
14:00
Helsingborgs IF Helsingborgs IF
14:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
15:00
Djurgardens IF Djurgardens IF
15:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
15:00
Osters IF Osters IF
15:00
AIK Solna AIK Solna
15:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
15:00
BK Hacken BK Hacken
16:00
Malmo FF Malmo FF
16:00
IFK Norrkoping FK IFK Norrkoping FK
İsviçre - Süper Lig
21:30
Young Boys Bern Young Boys Bern
21:30
FC Winterthur FC Winterthur
21:30
FC Lugano FC Lugano
21:30
Servette Geneva Servette Geneva
21:30
FC St Gallen 1879 FC St Gallen 1879
21:30
FC Zurich FC Zurich
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
18:30
Frauenteam Thun Berner Oberland Frauenteam Thun Berner Oberland
18:30
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
20:30
FC Wil 1900 1 FC Wil 1900 1
20:30
FC Sion FC Sion
İsviçre - Yükselme Ligi
17:00
FC Lugano FC Lugano
17:00
FC Luzern FC Luzern
17:00
Biel Biel
17:00
FC Breitenrain FC Breitenrain
17:00
SC Cham SC Cham
17:00
FC Paradiso FC Paradiso
17:00
FC Bavois FC Bavois
17:00
FC Bulle FC Bulle
17:00
Etoile Carouge Etoile Carouge
17:00
FC St. Gallen FC St. Gallen
17:00
SC Kriens SC Kriens
17:00
FC Basel FC Basel
17:00
Servette FC Servette FC
17:00
BSC Young Boys BSC Young Boys
17:00
SR Delemont SR Delemont
17:00
FC Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona
17:00
SC Bruhl St Gallen SC Bruhl St Gallen
17:00
FC Zurich FC Zurich
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
15:30
HK Kopavogur HK Kopavogur
15:30
Fjardab/Hottur/Leiknir Fjardab/Hottur/Leiknir
İzlanda - 1st deild
16:00
Afturelding Afturelding
16:00
UMF Grindavik UMF Grindavik
17:00
Grotta Grotta
17:00
Leiknir Reykjavik Leiknir Reykjavik
17:00
Thor Akureyri Thor Akureyri
17:00
Keflavik IF Keflavik IF
18:00
IR Reykjavik IR Reykjavik
18:00
Dalvik/Reynir Dalvik/Reynir
İzlanda - 2. deild
18:00
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
18:00
UMF Selfoss UMF Selfoss
18:30
KF Aegir KF Aegir
18:30
Hottur/Huginn Hottur/Huginn
20:00
Kormakur/Hvot Kormakur/Hvot
20:00
Haukar Hafnarfjordur Haukar Hafnarfjordur
İzlanda - 3. deild
17:00
Ellidi Ellidi
17:00
Sindri Sindri
19:00
IH Hafnarfjordur IH Hafnarfjordur
19:00
Magni Magni
İzlanda - Besta deild
19:00
KR Reykjavik KR Reykjavik
19:00
IF Vestri IF Vestri
20:00
IA Akranes IA Akranes
20:00
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
22:15
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
22:15
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
17:00
FH Hafnarfjordur FH Hafnarfjordur
17:00
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
17:00
Keflavik IF Keflavik IF
17:00
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
Japonya - Emperor Kupası
07:00
Nara Club Nara Club
07:00
Kyoto Sangyo University Kyoto Sangyo University
07:00
Kumamoto Tokai University Kumamoto Tokai University
07:00
Mitsubishi Nagasaki SC Mitsubishi Nagasaki SC
07:00
FC Gifu FC Gifu
07:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
07:00
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
07:00
Kawasoe Club Kawasoe Club
07:00
Sony Sendai Sony Sendai
07:00
Tonan Maebashi Tonan Maebashi
07:00
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
07:00
Konan University Konan University
07:00
Tochigi City FC Tochigi City FC
07:00
Tokyo Musashino City FC Tokyo Musashino City FC
07:00
SC Sagamihara SC Sagamihara
07:00
Yamanashi Gakuin University Yamanashi Gakuin University
Japonya - J.Lig 2
07:55
Ehime FC Ehime FC
07:55
Tochigi SC Tochigi SC
08:00
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
08:00
Kagoshima United Kagoshima United
08:00
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
08:00
Jef United Ichihara Chiba Jef United Ichihara Chiba
10:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
10:00
Yokohama FC Yokohama FC
Japonya - J.Ligi
08:00
Hokkaido Consadole Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo
08:00
Kashima Antlers Kashima Antlers
08:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
08:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
10:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
10:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
10:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
10:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
10:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
10:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
07:00
Bunnys Gunma FC White Star Bunnys Gunma FC White Star
07:00
Ehime FC Ladies Ehime FC Ladies
Japonya - WE Ligi, Kadınlar
08:00
Mynavi Sendai Ladies Mynavi Sendai Ladies
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
08:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
08:00
Tokyo Verdy Beleza Tokyo Verdy Beleza
08:00
Omiya Ardija Ventus Omiya Ardija Ventus
08:00
INAC Kobe Leonessa INAC Kobe Leonessa
08:00
JEF United Ichihara Chiba JEF United Ichihara Chiba
08:00
Chifure AS Elfen Saitama Chifure AS Elfen Saitama
08:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
08:00
Kanagawa Sagamihara Kanagawa Sagamihara
08:00
Sanfrecce Hiroshima Regina Sanfrecce Hiroshima Regina
08:00
Cerezo Osaka Sakai Ladies Cerezo Osaka Sakai Ladies
Kanada - Kanada Premier Lig
02:00
York United FC York United FC
02:00
HFX Wanderers FC HFX Wanderers FC
22:00
Atletico Ottawa Atletico Ottawa
22:00
Forge FC Hamilton Forge FC Hamilton
Karadağ - 1. CFL
20:00
Petrovac Petrovac
20:00
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
20:00
FK Mornar Bar FK Mornar Bar
20:00
FK Jezero Plav FK Jezero Plav
20:00
Mladost DG Mladost DG
20:00
Jedinstvo Bijelo Jedinstvo Bijelo
20:00
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
20:00
FK Arsenal Tivat FK Arsenal Tivat
20:00
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
20:00
FK Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic
Karadağ - 2. CFL
18:30
FK Igalo 1929 FK Igalo 1929
18:30
FK Otrant-Olympic Ulcinj FK Otrant-Olympic Ulcinj
18:30
Berane Berane
18:30
FK Podgorica FK Podgorica
18:30
Bokelj Kotor Bokelj Kotor
18:30
FK Internacional Podgorica FK Internacional Podgorica
18:30
FK Kom Podgorica FK Kom Podgorica
18:30
OFK Grbalj OFK Grbalj
18:30
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
18:30
Lovcen Lovcen
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
Atletico Nacional SA Atletico Nacional SA
22:00
Llaneros FC Llaneros FC
23:00
Asociacion Deportivo Pasto Asociacion Deportivo Pasto
23:00
Independiente Medellin Independiente Medellin
23:30
Cucuta Deportivo FC Sa Cucuta Deportivo FC Sa
23:30
America de Cali Sa America de Cali Sa
23:30
CD Real Santander CD Real Santander
23:30
Millonarios FC Millonarios FC
Kolombiya - Primera B
02:00
CD Atletico Huila CD Atletico Huila
0 : 1
Orsomarso SC Orsomarso SC
04:10
Real Cartagena FC Real Cartagena FC
1 : 0
Tigres FC Tigres FC
Kongo - Premier Lig
15:00
Inter Club Brazzaville Inter Club Brazzaville
15:00
Diables Noirs Diables Noirs
16:00
AS Cheminots AS Cheminots
16:00
AS Juk AS Juk
17:30
FC Kondzo FC Kondzo
17:30
Etoile du Congo Etoile du Congo
18:00
FC Nathalys de Pointe-Noire FC Nathalys de Pointe-Noire
18:00
AS Vegas AS Vegas
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
Gyeongju FC Gyeongju FC
09:00
Gangneung Citizen FC Gangneung Citizen FC
10:00
Daegu FC II Daegu FC II
10:00
Pocheon Citizen FC Pocheon Citizen FC
11:00
Chuncheon FC Chuncheon FC
11:00
Changwon City FC Changwon City FC
13:00
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
13:00
Yeoju FC Yeoju FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai Motors
08:00
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
10:30
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
10:30
Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen FC
13:00
Pohang Steelers Pohang Steelers
13:00
FC Seoul FC Seoul
13:00
Incheon United Incheon United
13:00
Gwangju FC Gwangju FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:00
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
13:00
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
Kosova - Süper Lig
16:00
KF Dukagjini KF Dukagjini
16:00
SC Gjilani SC Gjilani
16:00
KF Drita KF Drita
16:00
KF Malisheva KF Malisheva
Kosta Rika - Primera Division, Women
04:00
Municipal Pococ Municipal Pococ
04:00
Tsunami Azul FF Tsunami Azul FF
05:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
05:00
Saprissa Saprissa
22:00
Puerto Viejo FC Puerto Viejo FC
22:00
Dimas Escazu Dimas Escazu
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
18:00
FC Vardarski FC Vardarski
18:00
KF Korabi Debar KF Korabi Debar
18:00
KF Vellazerimi 77 KF Vellazerimi 77
18:00
FK Borec Veles FK Borec Veles
18:00
FK Pobeda AD Prilep FK Pobeda AD Prilep
18:00
Zg FK Kumanovo Zg FK Kumanovo
Letonya - 1st Ligas
13:00
Marupes SC Marupes SC
13:00
AFA Olaine AFA Olaine
15:00
Rezeknes Fa/Bjss Rezeknes Fa/Bjss
15:00
FK Smiltene/Bjss FK Smiltene/Bjss
17:00
JDFS Alberts JDFS Alberts
17:00
Leevon Ppk Leevon Ppk
Letonya - Virsliga
16:00
FK Metta / LU FK Metta / LU
16:00
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
18:00
FK Tukums 2000/TSS FK Tukums 2000/TSS
18:00
FK Rigas Futbola Skola FK Rigas Futbola Skola
Litvanya - 1 Lyga
14:00
FK Banga B FK Banga B
14:00
FK Ekranas FK Ekranas
15:00
FK Atmosfera FK Atmosfera
15:00
Baltijos Futbolo Akademija Baltijos Futbolo Akademija
16:00
FK Riteriai FK Riteriai
16:00
FK Minija 2017 FK Minija 2017
Litvanya - A Lyga
16:00
FC Hegelmann FC Hegelmann
16:00
FC Dziugas Telsiai FC Dziugas Telsiai
19:00
FK Panevezys FK Panevezys
19:00
FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
Litvanya - II Lyga
11:00
FK Jonava FK Jonava
11:00
VJFM Fortuna Kaunas VJFM Fortuna Kaunas
13:00
FK Silute FK Silute
13:00
FKS Ukmerge FKS Ukmerge
13:00
FC Neptunas B FC Neptunas B
13:00
FK Viltis Vilnius FK Viltis Vilnius
13:00
Sirvena Birzai Sirvena Birzai
13:00
Dfk Dainava B Dfk Dainava B
Macaristan - NB 2
18:00
Kozarmisleny SE Kozarmisleny SE
18:00
Nyiregyhaza Spartacus FC Nyiregyhaza Spartacus FC
Malezya - Süper Lig
12:30
Kuala Lumpur City FC Kuala Lumpur City FC
12:30
Johor Darul Tazim FC Johor Darul Tazim FC
15:15
Sabah FA Sabah FA
15:15
Kuching City FC Kuching City FC
16:00
PDRM FA PDRM FA
16:00
Penang FA Penang FA
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
05:00
Club America Club America
05:00
CF Monterrey CF Monterrey
Mısır - Premier Lig
18:00
El Daklyeh El Daklyeh
18:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
Moldova - Moldıva Kupası
20:00
Petrocub Hincesti Petrocub Hincesti
20:00
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
Nijerya - Premier League
17:00
Doma United FC Doma United FC
17:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Rivers United FC Rivers United FC
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
13:00
TIL 2020 TIL 2020
13:00
Odds BK Odds BK
Norveç - 2. Lig Grup 1
14:00
FK Eik-Toensberg FK Eik-Toensberg
14:00
Brattvag Brattvag
17:00
Hodd IL Hodd IL
17:00
KVIK Halden FK KVIK Halden FK
17:00
Notodden Notodden
17:00
FK Orn-Horten FK Orn-Horten
19:00
Jerv Jerv
19:00
Flekkeroy IL Flekkeroy IL
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
Grorud IL Grorud IL
15:00
FK Gjovik-Lyn FK Gjovik-Lyn
15:00
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
15:00
Kjelsas Kjelsas
16:00
Strindheim Strindheim
16:00
Alta IF Alta IF
Norveç - 3. Küme Grup 1
14:00
Ardal Ardal
14:00
SK Djerv 1919 SK Djerv 1919
14:00
FK Haugesund 2 FK Haugesund 2
14:00
Floroe SK Floroe SK
15:00
IL Sandviken IL Sandviken
15:00
Froeya IL Froeya IL
15:00
Stord FK Stord FK
15:00
Fana IL Fana IL
15:00
Bjarg Bjarg
15:00
Aasane Fotball 2 Aasane Fotball 2
16:00
Forde Forde
16:00
Loddefjord Loddefjord
16:00
Askoey FK Askoey FK
16:00
Os Os
Norveç - 3. Küme Grup 2
15:00
Start (A) Start (A)
15:00
Pors Grenland Pors Grenland
15:00
Odds BK II Odds BK II
15:00
Madla Madla
16:00
Brodd Brodd
16:00
Vindbjart FK Vindbjart FK
16:00
Sandefjord Fotball 2 Sandefjord Fotball 2
16:00
Vigor Vigor
16:00
Sandnes ULF 2 Sandnes ULF 2
16:00
FK Mandalskameratene FK Mandalskameratene
17:00
Staal Joerpeland IL Staal Joerpeland IL
17:00
Fram IF Fram IF
Norveç - 3. Küme Grup 3
14:00
Gamle Oslo FK Gamle Oslo FK
14:00
Assiden Assiden
15:00
Oppsal Oppsal
15:00
Ullern Ullern
15:00
Nordstrand Nordstrand
15:00
Baerum Baerum
16:00
Aaskollen Aaskollen
16:00
IL Flint IL Flint
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00
Byasen Byasen
16:00
Tiller Tiller
16:00
Verdal Verdal
16:00
Rana FK Rana FK
Norveç - 3. Küme Grup 5
16:00
Gjelleraasen IF Gjelleraasen IF
16:00
Spjelkavik IL Spjelkavik IL
16:00
Ready Fotball Ready Fotball
16:00
Lokomotiv Oslo Lokomotiv Oslo
16:00
Aalesund 2 Aalesund 2
16:00
FUNNEFOSS/VORMSUND FUNNEFOSS/VORMSUND
Norveç - 3. Küme Grup 6
16:00
Elverum Elverum
16:00
Sprint/Jeloey SK Sprint/Jeloey SK
17:00
IF Floeya IF Floeya
17:00
Honefoss BK Honefoss BK
18:00
Ham Kam (A) Ham Kam (A)
18:00
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
Norveç - Eliteserien
19:00
Fredrikstad Fredrikstad
19:00
Tromso IL Tromso IL
Norveç - Toppserien,Bayanlar
16:00
SK Brann SK Brann
16:00
Stabaek IF Stabaek IF
16:00
LSK Kvinner LSK Kvinner
16:00
Roa Roa
16:00
Lyn Lyn
16:00
Kolbotn Kolbotn
16:00
Arna-Bjornar Arna-Bjornar
16:00
Rosenborg BK Kvinner Rosenborg BK Kvinner
16:30
Vaalerenga Oslo Vaalerenga Oslo
16:30
Asane Asane
Özbekistan - PFL
17:00
FC Nasaf FC Nasaf
17:00
PFK Dinamo Samarqand PFK Dinamo Samarqand
17:00
FC Pakhtakor Tashkent FC Pakhtakor Tashkent
17:00
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:30
San Francisco FC San Francisco FC
04:30
Tauro FC Tauro FC
Paraguay - 2.Lig
00:00
Resistencia FC Resistencia FC
2 : 0
Club Fernando Club Fernando
02:30
Rubio Nu Rubio Nu
02:30
Independiente Campo Grande Independiente Campo Grande
17:00
CA 3 de Febrero CDE CA 3 de Febrero CDE
17:00
Carapegua Carapegua
17:00
Encarnacion FC Encarnacion FC
17:00
CD Recoleta CD Recoleta
Peru - Liga 1
02:00
Cusco FC Cusco FC
3 : 0
Alianza Lima Alianza Lima
04:30
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
0 : 1
Atletico Grau Atletico Grau
19:00
Sport Huancayo Sport Huancayo
19:00
UTC De Cajamarca UTC De Cajamarca
23:00
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos
23:00
Sporting Cristal Sporting Cristal
23:00
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
23:00
Melgar Melgar
23:00
Universitario de Deportes Universitario de Deportes
23:00
Los Chankas CYC Los Chankas CYC
Peru - Liga Femenina
18:00
Universitario de Deportes Universitario de Deportes
18:00
FC Melgar FC Melgar
23:00
Biavo FC Biavo FC
23:00
CD Universidad Cesar Vallejo CD Universidad Cesar Vallejo
Peru - Segunda Division
23:15
Comerciantes FC Comerciantes FC
23:15
Ayacucho FC Ayacucho FC
23:30
Pirata FC Pirata FC
23:30
Juan Pablo II Juan Pablo II
Polonya - CLJ
13:00
Odra Opole Odra Opole
13:00
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
16:00
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
16:00
Widzew Lodz U19 Widzew Lodz U19
Polonya - Ekstraklasa
18:30
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
18:30
KS Warta Poznan KS Warta Poznan
18:30
KKS Lech Poznan KKS Lech Poznan
18:30
Korona Kielce Korona Kielce
18:30
Legia Warszawa Legia Warszawa
18:30
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
18:30
MKS Pogon Szczecin MKS Pogon Szczecin
18:30
KS Gornik Zabrze KS Gornik Zabrze
18:30
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
18:30
GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice
18:30
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
18:30
Widzew Lodz Widzew Lodz
18:30
RKS Rakow Czestochowa RKS Rakow Czestochowa
18:30
WKS Slask Wroclaw WKS Slask Wroclaw
18:30
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
18:30
MKS Cracovia Krakow MKS Cracovia Krakow
18:30
LKS Lodz LKS Lodz
18:30
FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
13:00
Medyk Konin Medyk Konin
13:00
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
Polonya - I Liga
15:00
MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice
15:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
15:00
Polonia Bytom Polonia Bytom
15:00
Lech II Poznan Lech II Poznan
15:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
15:00
Kotwica Kolobrzeg Kotwica Kolobrzeg
15:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
15:00
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
15:00
KKS Kalisz KKS Kalisz
15:00
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
15:00
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
15:00
Radunia Stęzyca Radunia Stęzyca
15:00
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
15:00
Zaglebie Lubin II Zaglebie Lubin II
15:00
LKS Lodz II LKS Lodz II
15:00
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
15:00
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
15:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Polonya - III Liga, Grup 1
12:00
Jagiellonia II Bialystok Jagiellonia II Bialystok
12:00
Olimpia Zambrow Olimpia Zambrow
12:00
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
12:00
Legia Varşova II Legia Varşova II
16:00
Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk Mazowiecki
16:00
Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit Nowy Dwor Mazowiecki
18:00
KS Warta Sieradz KS Warta Sieradz
18:00
Bron Radom Bron Radom
18:00
Lomza Lomza
18:00
MKS Mlawianka Mlawa MKS Mlawianka Mlawa
18:00
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
18:00
Pilica Bialobrzegi Pilica Bialobrzegi
19:00
Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow Mazowiecki
19:00
GKS Belchatow GKS Belchatow
19:00
Victoria Sulejowek Victoria Sulejowek
19:00
Concordia Elblag Concordia Elblag
Polonya - III Liga, Grup 2
13:00
MKS Notec Czarnkow MKS Notec Czarnkow
13:00
KS Stolem Gniewino KS Stolem Gniewino
13:00
Gedania Gdansk Gedania Gdansk
13:00
Blekitni Stargard Blekitni Stargard
13:00
KS Unia Solec Kujawski KS Unia Solec Kujawski
13:00
Pogon Szczecin II Pogon Szczecin II
18:00
Elana Torun Elana Torun
18:00
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
18:00
Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda Wielkopolska
18:00
Vineta Wolin Vineta Wolin
18:00
Sokol Kleczew Sokol Kleczew
18:00
Sks Unia Swarzedz Sks Unia Swarzedz
18:00
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
18:00
Cartusia Kartuzy Cartusia Kartuzy
Polonya - III Liga, Grup 3
17:00
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
17:00
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
18:00
Unia Turza Slaska Unia Turza Slaska
18:00
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
18:00
Karkonosze Jelenia Gora Karkonosze Jelenia Gora
18:00
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
Polonya - III Liga, Grup 4
14:00
Wislanie Jaskowice Wislanie Jaskowice
14:00
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
14:00
Swidniczanka Swidnik Swidniczanka Swidnik
14:00
Podhale Nowy Targ Podhale Nowy Targ
16:00
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
16:00
Podlasie Biala Podlaska Podlasie Biala Podlaska
18:00
Chelmianka Chelm Chelmianka Chelm
18:00
KS Wiazownica KS Wiazownica
18:00
Star Starachowice Star Starachowice
18:00
Unia Tarnow Unia Tarnow
18:00
Czarni Polaniec Czarni Polaniec
18:00
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
Romanya - Liga 3
17:30
FC Muscelul Campulung FC Muscelul Campulung
17:30
CS Vedita Colonesti MS CS Vedita Colonesti MS
17:30
Csm Bucovina Radauti Csm Bucovina Radauti
17:30
CSM Focsani 2007 CSM Focsani 2007
17:30
AFC Metalul Buzau AFC Metalul Buzau
17:30
ACS FC Bacau ACS FC Bacau
17:30
Cs Afumati Cs Afumati
17:30
SC Popesti Leordeni SC Popesti Leordeni
17:30
CS Dinamo Bucuresti CS Dinamo Bucuresti
17:30
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
17:30
Scm Ramnicu Valcea Scm Ramnicu Valcea
17:30
Asc Olimpic Zarnesti Asc Olimpic Zarnesti
17:30
CSC Ghiroda SI Giarmata Vii CSC Ghiroda SI Giarmata Vii
17:30
ASU Politehnica Timisoara ASU Politehnica Timisoara
17:30
FC Bihor Oradea FC Bihor Oradea
17:30
Acso Filiasi Acso Filiasi
17:30
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
17:30
Csm Sighetu Marmatiei Csm Sighetu Marmatiei
17:30
Scm Zalau Scm Zalau
17:30
CS Unirea Ungheni 2018 CS Unirea Ungheni 2018
18:00
ACS Viitorul Sutesti ACS Viitorul Sutesti
18:00
ACS Hamangia Baia ACS Hamangia Baia
18:00
AFC 1919 Dacia Unirea Braila AFC 1919 Dacia Unirea Braila
18:00
Vointa Limpezis Vointa Limpezis
18:00
Sc Fc Voluntari II Sc Fc Voluntari II
18:00
CSA Axiopolis Sport Cernavoda CSA Axiopolis Sport Cernavoda
18:00
CS Gloria Baneasa CS Gloria Baneasa
18:00
Acs Inainte Modelu Acs Inainte Modelu
18:00
ACS Recolta Gheorghe Doja ACS Recolta Gheorghe Doja
18:00
ACS Progresul Fundulea ACS Progresul Fundulea
18:00
CS Paulesti CS Paulesti
18:00
Cso Plopeni Cso Plopeni
18:00
Csm Flacara Moreni Csm Flacara Moreni
18:00
ACS Aro Muscelul C-Lung Muscel ACS Aro Muscelul C-Lung Muscel
18:00
FC Pucioasa FC Pucioasa
18:00
CS Tricolorul Breaza CS Tricolorul Breaza
18:00
ACS SR Municipal Brasov ACS SR Municipal Brasov
18:00
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 2 ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 2
18:00
Acs Kse Targu Secuiesc Acs Kse Targu Secuiesc
18:00
AFCS Viitorul Curita AFCS Viitorul Curita
18:00
AFC Odorheiu Secuiesc AFC Odorheiu Secuiesc
18:00
Asc Ciucas Tarlungeni Asc Ciucas Tarlungeni
18:00
ACS Cozia Calimanesti ACS Cozia Calimanesti
18:00
Unirea Bascov Unirea Bascov
18:00
ACS Flacara Horezu ACS Flacara Horezu
18:00
Cso Petrolul Potcoava Cso Petrolul Potcoava
18:00
FCM Baia Mare FCM Baia Mare
18:00
Sanatatea Cluj Sanatatea Cluj
18:00
Csm Victoria Carei Csm Victoria Carei
18:00
FC Olimpia Satu Mare FC Olimpia Satu Mare
San Marino - Coppa Titano
21:45
SS Virtus SS Virtus
21:45
LA Fiorita LA Fiorita
Şili - Premier Lig
02:00
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
1 : 2
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
19:30
Huachipato Huachipato
19:30
CD Everton Vina Del Mar CD Everton Vina Del Mar
22:00
Deportes Iquique Deportes Iquique
22:00
Colo Colo Colo Colo
Şili - Primera B
19:00
La Serena La Serena
19:00
CSD Rangers CSD Rangers
22:00
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
22:00
Union San Felipe Union San Felipe
Şili - Primera Division, Women
17:30
Universidad Catolica Universidad Catolica
17:30
Deportes Iquique Deportes Iquique
18:00
Universidad de Concepcion Universidad de Concepcion
18:00
Universidad de Chile Universidad de Chile
20:00
CD Everton Vina Del Mar CD Everton Vina Del Mar
20:00
Santiago Morning Santiago Morning
Şili - Segunda Division
19:30
CD Melipilla CD Melipilla
19:30
Lautaro de Bui­n Lautaro de Bui­n
22:00
Deportes Rengo Deportes Rengo
22:00
CD Provincial Ovalle FC CD Provincial Ovalle FC
Singapur - Premier Lig
13:00
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
13:00
Brunei DPMM FC Brunei DPMM FC
13:00
Geylang International Geylang International
13:00
Young Lions Young Lions
Sırbistan - Prva Liga
18:00
Belgrade Belgrade
18:00
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
Sırbistan - Superliga
19:00
FK Partizan Belgrade FK Partizan Belgrade
19:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac FK Radnicki 1923 Kragujevac
20:00
FK Crvena Zvezda Belgrade FK Crvena Zvezda Belgrade
20:00
FK Cukaricki Belgrade FK Cukaricki Belgrade
20:00
FK Vojvodina Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad
20:00
Mladost Lucani Mladost Lucani
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
12:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
12:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
12:00
AS Trencin AS Trencin
12:00
FC Petrzalka 1898 FC Petrzalka 1898
16:00
FC Tatran Presov FC Tatran Presov
16:00
MSK Zilina MSK Zilina
18:30
Spartak Myjava Spartak Myjava
18:30
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
Slovakya - 3. Liga, Batı
18:00
OK Castkovce OK Castkovce
18:00
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
18:00
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
18:00
MFK Zvolen MFK Zvolen
18:00
FC Malacky FC Malacky
18:00
AFC Nove Mesto nad Vahom AFC Nove Mesto nad Vahom
18:00
FK Dubnica Nad Vahom FK Dubnica Nad Vahom
18:00
FK Raca Bratislava FK Raca Bratislava
18:00
FK Slovan Galanta FK Slovan Galanta
18:00
Slovan Dusla Sala Slovan Dusla Sala
Slovakya - 3. Liga, Doğu
18:00
MFK Vranov Nad Topou MFK Vranov Nad Topou
18:00
FTC Filakovo FTC Filakovo
18:00
MSK Namestovo MSK Namestovo
18:00
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
18:00
SK Odeva Lipany SK Odeva Lipany
18:00
TJ Banik Kalinovo TJ Banik Kalinovo
Slovakya - Superliga
17:30
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
17:30
FC Petrzalka FC Petrzalka
Slovakya - U19 1. Liga
12:00
FC Vion Zlate Moravce Vrable FC Vion Zlate Moravce Vrable
12:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
12:00
FC Kosice FC Kosice
12:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
12:00
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
12:00
Tatran Presov Tatran Presov
12:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
12:00
MSK Zilina MSK Zilina
12:00
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
12:00
AS Trencin AS Trencin
12:00
FC DAC 1904 Dunajska Streda FC DAC 1904 Dunajska Streda
12:00
FC Petrzalka FC Petrzalka
12:00
ZP Sport Podbrezova ZP Sport Podbrezova
12:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Azam FC Azam FC
16:00
Kagera Sugar Kagera Sugar
16:00
Coastal Union FC Coastal Union FC
16:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Dodoma FC Dodoma FC
16:00
Mashujaa FC Mashujaa FC
16:00
Mtibwa Sugar FC Mtibwa Sugar FC
16:00
Namungo FC Namungo FC
16:00
Tanzania Prisons Tanzania Prisons
16:00
Simba SC Simba SC
16:00
Kmc FC Kmc FC
16:00
Singida Fountain Gate FC Singida Fountain Gate FC
16:00
Geita Gold FC Geita Gold FC
16:00
Young Africans SC Young Africans SC
16:00
Tabora United FC Tabora United FC
Tayland - Thai Lig 2
14:00
Rayong FC Rayong FC
14:00
Nakhon SI United Nakhon SI United
Tayvan - Mulan Football League
10:00
Kaohsiung Sunny Bank Kaohsiung Sunny Bank
10:00
Taipei Xiongzan Taipei Xiongzan
11:00
Taichung Blue Whale Taichung Blue Whale
11:00
Hualian Hualian
13:00
Inter Taoyuan Inter Taoyuan
13:00
New Taipei Hang Yuen New Taipei Hang Yuen
Tunus - Lig 1
17:30
Etoile Sportive du Sahel Etoile Sportive du Sahel
17:30
Stade Tunisien Stade Tunisien
Tunus - Ligue 2
17:30
As Rejiche As Rejiche
17:30
Es Zarzis Es Zarzis
17:30
SC Moknine SC Moknine
17:30
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
17:30
OC Kerkennah OC Kerkennah
17:30
AS Jelma AS Jelma
17:30
Stade Gabesien Stade Gabesien
17:30
Cs Chebba Cs Chebba
17:30
Rogba Tataouine Rogba Tataouine
17:30
Em Mahdia Em Mahdia
17:30
CO Medenine CO Medenine
17:30
AS Gabes AS Gabes
Ukrayna - Persha Ligi
13:00
FSC Bukovyna Chernivtsi FSC Bukovyna Chernivtsi
13:00
MFC Metalurh Zaporizhya MFC Metalurh Zaporizhya
13:00
FC Podillya Khmelnytskyi FC Podillya Khmelnytskyi
13:00
Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport Horishni Plavni
13:00
FC Nyva Ternopil FC Nyva Ternopil
13:00
MFC Kremin Kremenchuk MFC Kremin Kremenchuk
13:00
FC Metalist Kharkiv FC Metalist Kharkiv
13:00
FC Chernigiv FC Chernigiv
13:00
Khust FC Khust FC
13:00
Dinaz Vyshgorod Dinaz Vyshgorod
13:30
SC Poltava SC Poltava
13:30
FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk FC Prykarpattya Ivano-Frankivsk
Ukrayna - Premier Lig
15:30
FC Chornomorets Odessa FC Chornomorets Odessa
15:30
SC Dnipro-1 SC Dnipro-1
15:30
FC Zorya Luhansk FC Zorya Luhansk
15:30
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
15:30
FC Rukh Lviv FC Rukh Lviv
15:30
FC Dynamo Kyiv FC Dynamo Kyiv
15:30
FC Polissya Zhytomyr FC Polissya Zhytomyr
15:30
FC Shakhtar Donetsk FC Shakhtar Donetsk
15:30
FC Metalist 1925 Kharkiv FC Metalist 1925 Kharkiv
15:30
Veres Rivne Veres Rivne
15:30
FC Kryvbas Kriviy Rih FC Kryvbas Kriviy Rih
15:30
FC Minaj FC Minaj
15:30
FC Obolon Kiev FC Obolon Kiev
15:30
FC Oleksandriya FC Oleksandriya
Ürdün - Jordan Ligi
20:00
Moghayer AL Sarhan Moghayer AL Sarhan
20:00
AL Salt AL Salt
20:00
Al-Ahly Amman Al-Ahly Amman
20:00
FC Maan FC Maan
20:00
Sahab SC Sahab SC
20:00
Al Hussein Irbid Al Hussein Irbid
20:00
Al Faisaly (Jor) Al Faisaly (Jor)
20:00
Shabab Al Ordon Shabab Al Ordon
Uruguay - 2.Lig
16:00
Juventud de las Piedras Juventud de las Piedras
16:00
La Luz FC La Luz FC
22:45
Club Oriental de Football Club Oriental de Football
22:45
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
Uruguay - Premier Lig
18:30
Miramar Misiones Miramar Misiones
18:30
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
21:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
21:00
Rampla Juniors Rampla Juniors
Vietnam - V Lig 2
12:00
Phu Tho FC Phu Tho FC
12:00
Binh Phuoc Binh Phuoc
13:00
Hoa Binh FC Hoa Binh FC
13:00
PVF-Cong An Nhan Dan FC PVF-Cong An Nhan Dan FC
13:00
Dong Nai FC Dong Nai FC
13:00
Long AN FC Long AN FC
Vietnam - V-Ligi
13:00
Quang Nam FC Quang Nam FC
13:00
Hanoi FC Hanoi FC
15:15
Ho Chi Minh City FC Ho Chi Minh City FC
15:15
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
03:30
Dunedin City Royals FC Dunedin City Royals FC
03:30
Selwyn United FC Selwyn United FC
04:00
Island Bay United Island Bay United
04:00
Wellington Phoenix FC Reserve Wellington Phoenix FC Reserve
05:00
Christchurch United FC Christchurch United FC
05:00
Nelson Suburbs FC Nelson Suburbs FC
05:30
Stop Out SC Stop Out SC
05:30
Miramar Rangers Miramar Rangers
05:30
Waterside Karori Waterside Karori
05:30
Petone FC Petone FC
05:45
Ferrymead Bays Ferrymead Bays
05:45
Cashmere Technical Cashmere Technical
05:45
FC Twenty 11 FC Twenty 11
05:45
Coastal Spirit FC Coastal Spirit FC
05:45
Universities of Canterbury AFC Universities of Canterbury AFC
05:45
Nomads United AFC Nomads United AFC
06:00
East Coast Bays East Coast Bays
06:00
Melville United AFC Melville United AFC
06:00
Birkenhead United AFC Birkenhead United AFC
06:00
Tauranga City AFC Tauranga City AFC
06:00
Manurewa AFC Manurewa AFC
06:00
Auckland City Auckland City
06:00
Eastern Suburbs AFC Eastern Suburbs AFC
06:00
Hamilton Wanderers AFC Hamilton Wanderers AFC
06:45
Wellington Olympic Wellington Olympic
06:45
North Wellington AFC North Wellington AFC
08:30
Bay Olympic Bay Olympic
08:30
Auckland United FC Auckland United FC
08:30
Western Springs AFC Western Springs AFC
08:30
West Coast Rangers FC West Coast Rangers FC
Yunanistan - Süper Lig 2
16:30
Athens Kallithea FC Athens Kallithea FC
16:30
PAE PS Kalamata PAE PS Kalamata
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
13:45
FC PAOK Thessaloniki FC PAOK Thessaloniki
13:45
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
16:00
Elpides Karditsas 94 Elpides Karditsas 94
16:00
Olympiada Imitou Olympiada Imitou
16:00
Rea Rea
16:00
Nees Atromitou Nees Atromitou
Yunanistan - U19 Süper Ligi
12:00
Panaitolikos Panaitolikos
12:00
Olympiacos FC Olympiacos FC
12:00
PAOK Thessaloniki PAOK Thessaloniki
12:00
Panserraikos Panserraikos
13:00
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
13:00
AE Kifisia AE Kifisia
14:00
Atromitos Athinon Atromitos Athinon
14:00
Lamia 1964 Lamia 1964
14:30
AEK Athens AEK Athens
14:30
Pas Giannina Pas Giannina
Yunanistan - Yunan Kupası
20:30
Panathinaikos Athens Panathinaikos Athens
20:30
Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
Green Eagles Green Eagles
16:00
Red Arrows Red Arrows
16:00
Kabwe Warriors Kabwe Warriors
16:00
Nkana FC Nkana FC
16:00
Kansanshi Dynamos Kansanshi Dynamos
16:00
FC Muza FC Muza
16:00
Konkola Blades Konkola Blades
16:00
Napsa Stars Napsa Stars
16:00
Nkwazi Nkwazi
16:00
Prison Leopards Prison Leopards
16:00
Power Dynamos Power Dynamos
16:00
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
16:00
Zanaco FC Zanaco FC
16:00
Mutondo Stars Mutondo Stars
16:00
Zesco United Zesco United
16:00
Trident FC Trident FC
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Zifa Ersl Champions Zifa Ersl Champions
16:00
Ngezi Platinum Ngezi Platinum
16:00
Chicken Inn FC Chicken Inn FC
16:00
Chegutu Pirates FC Chegutu Pirates FC
16:00
Herentals FC Herentals FC
16:00
Telone FC Telone FC
16:00
ZPC Kariba ZPC Kariba
16:00
Yadah FC Yadah FC